3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak krok po kroku usunąć historię odtwarzania Amazon Prime Video

Jak krok po kroku usunąć historię odtwarzania Amazon Prime Video

Jeśli nie chcesz, aby tytuł pojawiał się w Twojej historii oglądania Prime Video, wykonaj poniższe kroki

Prime Video oferuje możliwość usunięcia tytułów, które nie mają pojawiać się w historii odtwarzania

Najlepsze wideoPlatforma transmisji strumieniowej na żywo Amazon Ci to umożliwia Sprawdź i zarządzaj swoją historią operacyjną Bardzo łatwo. W ten sposób możesz dowiedzieć się, kiedy obejrzałeś dany serial, lub usunąć tytuły, które obejrzałeś, a których nie chcesz wyświetlić w danym dniu. Procedura jest bardzo prosta i Wyjaśnimy Ci to krok po kroku W tym artykule możesz to zrobić.

Przeglądając stronę główną, zobaczysz, że Prime Video wyświetla treści, które mogą Ci się spodobać, na podstawie seriali, filmów i innych treści, które już oglądałeś. Dlatego usuwanie adresów z historii może być bardzo interesującą metodą Personalizuj rekomendacje Dostarczone przez Prime Video. Oczywiście działa również na Chroń swoją prywatność.

Jak wyczyścić historię Prime Video

Najlepsze wideo Przechowuje całą zawartość Co oglądasz, czy to z aplikacji mobilnej, z przeglądarki na komputerze, czy z aplikacji na smart TV. Na podstawie tej treści platforma Dostosuj polecane tytuły Aby zawsze było blisko Twoich osobistych upodobań.

Jednak może się zdarzyć, że będziesz tego chciał Edytuj historię odtwarzaniaAni ze względu na prywatność, ani z tego powodu. Prime Video nie sugeruje treści podobnych do czegoś, co widziałeś i co Ci się nie podobało. Usuwanie historii jest proste, ale to już coś Nie można tego zrobić z poziomu aplikacji mobilnej. Musisz uzyskać dostęp z Wersja internetowa przez przeglądarkęCzy to na komputerze, czy na smartfonie. Oto procedura:

  1. Wprowadź profil Data, którą chcesz usunąć.
  2. Umieść mysz nad urządzeniem Nazwa profiluw prawym górnym rogu.
  3. wejdź do środka”Konto i ustawienia„.
  4. W menu zakładek powyżej kliknij „Zobacz historię„.
  5. dotknij „Usuń odcinki/film z historii oglądania” obok treści, którą chcesz usunąć.
READ  99% nie udało się ustalić całkowitego błędu; Pokonaj wirusowe wyzwanie w zaledwie 6 sekund – naucz mnie o nauce

Jak pokazano w tym samym menu, usuń filmy z historii Nie oznacza to, że treść przestanie pojawiać się w sekcji „Kontynuuj oglądanie”.. Jeśli chcesz zarządzać tym małym menu wyświetlanym na ekranie głównym, procedura jest inna, ale równie prosta. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć sekcję „Kontynuuj oglądanie”, Naciśnij i przytrzymaj zawartość który chcesz usunąć, a następnie kliknij go „Ukryj ten film” W aplikacji na telefonie komórkowym.

Jeśli chcesz to zrobić Z Twojego komputeraumieść wskaźnik myszy nad treścią, którą chcesz usunąć, a następnie kliknij Przycisk z trzema kropkami I w „Ukryj ten sezon/film”. W ten sposób w pełni spersonalizujesz swoją historię oglądania Prime Video i listę Kontynuuj oglądanie.

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.