16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Inwestor sprzedaje w Portland i kupuje w Polsce

Inwestor sprzedaje w Portland i kupuje w Polsce

JH Holdings nabył od JTK Holdings Centrum Handlowe Polish Crossing przy 1385 Main Street w Polsce. Polskie Liceum Regionalne jest w tle po prawej stronie. Russ Tillingham / Sun Journal

Sprzedaż i inscenizacja Buzza w tym tygodniu.

Po pierwsze: po roku na rynku Centrum Handlowe Polish Crossing przy ulicy Głównej 1385 w Polsce ma nowych właścicieli, którzy mają nadzieję, że wkrótce zdobędą dwóch nowych najemców.

JH Holdings kupił trzypiętrową Plastę o powierzchni 19 893 stóp kwadratowych od JDK Holdings.

Dunkin, Tunnel, Family Dollar, Northeast Bank i Sago Bay BT już istnieją, aby wypełnić dwa wakaty, jedno 1661 stóp kwadratowych i jedno 2760 stóp kwadratowych.

Paul reklamuje te lokalizacje jako „najlepszą okazję dla restauracji szybkiej obsługi, salonów, sklepów ogólnospożywczych/sklepów monopolowych, użytkowników zdrowia i nie tylko”.

JH Holdings kupił Centrum Handlowe Polish Crossing od JTK Holdings przy 1385 Main St., Polska. Najemcy to Dunkin, Tunnel, Family Dollar, Northeast Bank i Sago Bay BT. Do obsadzenia są dwa wakaty. Russ Tillingham / Sun Journal

Nowi nabywcy związani z Polską i Lake Thompson sprzedali budynek o powierzchni 2235 stóp kwadratowych przy St. John Street w Portland przed zakupem Polish Crossing w ramach transakcji podatkowej 1031 odroczonej. .

„Sprzedaż jednego małego budynku i nabycie trzech dużych budynków jest jak strategia wygrywająca w monopolu” – powiedział Siegfriedson. Była to okazja do sprzedania znacznie cenionej nieruchomości i zakupu bardzo dużego majątku o dużej mocy wstecznej i znacznym rocznym dochodzie. Możliwości długoterminowe są duże, ponieważ kupujący wiedzą, czego brakuje w polskiej społeczności, a my pomożemy wypełnić luki na rynku.

Ankieta mówi

Ostatnie kilka tygodni było mieszanką wyników ankiet dotyczących Maine.

Z NextVacay.pl, The Miners zdobyli sześć punktów na 10 w swoim „wskaźniku przyzwoitości”, co było dość trudne.

READ  Polska zgadza się z Francją na dostawę dwóch satelitów obserwacyjnych

Stan Connecticut i Waszyngton zajmują cztery najniższe miejsca w kraju, a Alaska ósme najwyższe w ankiecie.

Może popracować nad naszymi nawykami, a może nie pocić się?

I od CreditNinja.comPrzeciętny nieletni zaczyna panikować z powodu przejścia na emeryturę w wieku 29 lat. Średnia krajowa to 25.

Z ankiety: „Jeden na pięciu twierdzi, że kryzys finansowy wywołany przez epidemię zmusił ich do ponownego rozważenia planowanego wieku emerytalnego”.

Szybkie sukcesy na wizytach biznesowych, eventach i eventach. Czy jest brzęcząca nuta? Skontaktuj się z pisarką personelu Katherine Skelton pod numerem 689-2844 lub [email protected]


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.

Poprzedni

Następny ”