24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Firma BNPL Clarna oficjalnie uruchomiona w Polsce

Szwedzka firma „kup teraz, potem płać” (BNPL) Clarna rozszerzyła swoją opcję „płać w 30 dni” na Polskę. A Komunikat prasowy. Firma poinformowała, że ​​wkrótce zamierza zaoferować opcję płatności innym polskim sprzedawcom.

Clarna zbuduje swoją obecność z lokalną grupą i biurem w Walsa, z europejskimi biurami w Niemczech, Wielkiej Brytanii, krajach skandynawskich, Holandii, Belgii, Hiszpanii i Włoszech.

Dzięki opcji Zapłać w 30 klienci mogą kupować przedmioty i płacić bez odsetek. Aplikacja Clarna umożliwia kupującym zarządzanie płatnościami Clarna u uczestniczących sprzedawców.

Wprowadzenie w Polsce jest zgodne z rosnącym zapotrzebowaniem na e-commerce na całym świecie. Według ankiety przeprowadzonej przez Clarnę wśród 1074 delegatów w wieku od 18 do 65 lat, 96 procent dokonało zakupów online do 2021 r., a jedna trzecia robi zakupy tygodniowo. Powiedzieli, że skorzystaliby z opcji zapłaty po zakupie, gdyby zaoferowano prawie jedną trzecią. Siedemdziesiąt procent głosujących stwierdziło, że bardziej ufaliby biznesmenowi, gdyby mieli możliwość zapłaty później.

„Zakupy w H&M powinny być wygodne, trafne i inspirujące. Cieszymy się, że możemy teraz zaoferować fanom mody w Polsce wygodny sposób płacenia za modowe innowacje” – powiedział. Mehmet Arizoy, Country Manager H&M w Polsce. „Dzięki naszej współpracy z Clarną opracowaliśmy rozwiązanie H&M Payment, które oferuje naszym fanom prawdziwie nowoczesne wrażenia z zakupów bez względu na to, gdzie i jak zdecydują się robić zakupy”.

Współpraca z H&M ma formę niedawno rozpoczętego partnerstwa Kilarny z luksusową i modową marką internetową YOOX NET-A-PORTER. Według PYMNTS umowa umożliwia klientom płacenie za artykuły modowe w trzech lub czterech ratach.

Czytaj więcej: Firma BNPL Killerna partnerem YOOX NET-A-PORTER

Na początku tego miesiąca Clarna ogłosiła podobne partnerstwo z łańcuchem dostaw zwierząt domowych Petco, co pozwala klientom płacić za zakupy w czterech nieoprocentowanych ratach.

Zobacz też: Zobacz też: Clarna Petco pomaga BNPL wejść w przestrzeń

READ  Polska Extraclassa i duńska Superlica połączone w dziewięcioligowy plan praw autorskich rights

———————————

Nowe dane PYMNTS: Wyniki 58 międzynarodowych firm wykorzystuje kryptowalutę

O: Pomimo zmienności cen i niepewności regulacyjnej, nowe badanie PYMNTS pokazuje, że 58 procent międzynarodowych korporacji używa już co najmniej jednego rodzaju kryptowaluty – zwłaszcza podczas przenoszenia funduszy za granicę. Dzięki nowej ankiecie dotyczącej kryptowalut, blockchain i globalnego biznesu, PYMNTS i współpracy okrężnej, potencjał 500 dyrektorów w ankiecie i ryzyko związane z kryptowalutami wkraczają do głównego nurtu finansowego.