28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

IMSS promuje zdrowy styl życia poprzez jednostki profilaktyki medycznej


Meksykański Instytut Ubezpieczeń (IMSS) w stanie Meksyk Ponente wymaga, aby kwalifikujący się mieszkańcy uczęszczali do jednostek PrevenIMSS, znajdujących się w 42 UMF w stanie, w celu Utrzymuj odpowiednią kontrolę ich stanu i szczepień przeciwko COVID-19, aby nie zachorować w przypadku zakażenia SARS-CoV-2.

W jednostkach PrevenIMSS świadczona jest kompleksowa, multidyscyplinarna opieka zdrowotna dla mieszkańców (Zdj.: Prywatne).

W ramach strategii zachowania i utrzymania zdrowia ludności Instytut Promuje zdrowy styl życia poprzez oddziały medycyny prewencyjnej.

W związku z tym dr Fernando Villarreal Amat, koordynator ds. informacji i analizy strategicznej w meksykańskim stanie Ponente, ostrzegł przed ciągłym zagrożeniem zdrowia spowodowanym COVID-19, Stąd znaczenie promowania samoopieki i zapobiegania chorobom.

Poprzez moduły PrevenIMSS, Promując kompleksowe i wielodyscyplinarne zdrowie, zapewnia się monitorowanie żywienia populacji; Zapobieganie chorobom, wykrywanie i kontrola, a także zdrowie reprodukcyjne.

Procedury obejmują: Badania przesiewowe w kierunku chorób takich jak cukrzyca, nadciśnienie, cholesterol, rak szyjki macicy i rak piersi. Oprócz: szczepień, porad żywieniowych, porad w zakresie zdrowia reprodukcyjnego, pomocy psychologicznej, porad w zakresie higieny jamy ustnej.

Ponadto Villareal Amate wskazał, że dla optymalnego zdrowia konieczne jest: Wykonuj aktywność fizyczną, stosuj zbilansowaną dietę I zmniejsz ryzyko narażenia na przewlekłe choroby zwyrodnieniowe poprzez odpowiednią kontrolę lekarską i przestrzeganie leczenia.

Jeśli chodzi o szczepionkę COVID-19, wzywa się do otrzymania szczepionki biologicznej przeciwko COVID-19 i Upewnij się, że masz pełny schemat, Ponieważ w przypadku zakażenia wirusem zmniejsza się ryzyko powikłań i śmierci. „Nawet po szczepieniu nadal dbaj o siebie”.

Specjalista stwierdził, że od tego czasu można bezpiecznie udać się do FMU na dalsze konsultacje Od początku pandemii przy wejściach do tych jednostek umieszczono filtry, gdzie dostępny jest żel alkoholowy lub jest miejsce do umycia rąk.

uwagi

uwagi

READ  Czy można przywrócić wzrok po urazie za pomocą medycyny regeneracyjnej?