27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak rozwijać elastyczność i siłę psychiczną? Te 6 ćwiczeń pomoże Ci tam dotrzeć

w czasach Naprężenie Lub jeśli mamy jakiekolwiek obawy, możemy je poczuć martwić się. To w zasadzie plik mechanizm obronny Ostrzega nas o sytuacjach uważanych za groźne. Zwykle występuje u wszystkich ludzi w większym lub mniejszym stopniu i pod kontrolą pomaga poprawić wydajność, przewidywanie i reakcję.

Ale czasami może to być również plik Problem Kiedy niepokój się odwraca częstyI kondensator i pokazy bez powodu Podobno nawet ogranicza rannych. W takich przypadkach być może najlepszą opcją jest skonsultowanie się ze specjalistą.

Jest jednak kilka rzeczy, które możemy zrobić, aby spróbować to zrobić Kontrola lęku I niech nas nie kontroluje. Neurobiolog Wendy Suzuki, autorka „dobre zmartwieniePodziel się tym programem sześciu ćwiczeń, które mogą pomóc nam rozwinąć elastyczność i siłę psychiczną w celu kontrolowania lęku.

Pokaż pozytywne wyniki

Bardzo zdrowe ćwiczenie polega na myśleniu rano i wieczorem o sytuacjach, które powodują niepewność i myśleniu o tym, jak sobie radzimy. Potem sprowadza się do wyobraźni i Wizualizuj najlepszy możliwy wynik. W ten sposób możemy opracować nieoczekiwane pomysły na rozwiązanie sytuacji, które powodują niepokój.

Zamień niepokój w postęp

Chociaż czasami może wydawać się inaczej, nasz mózg pozwala nam być elastyczne W trudnych chwilach: naucz się uspokoić, ponownie ocenić sytuacje, przeformułować nasze myśli i podejmować mądrzejsze decyzje. Aby to zrobić, Suzuki sugeruje, abyśmy ponownie rozważyli, w jaki sposób odczuwane przez nas emocje mogą pomóc nam iść naprzód. Na przykład gniew może nas prowadzić i motywować, podczas gdy strach może sprawić, że będziemy bardziej ostrożni w podejmowaniu decyzji.

Spróbuj czegoś nowego

Coś, co może również pomóc nam z lękiem, to: Zrób coś nowegoNa przykład zapisanie się na kurs online, dołączenie do lokalnej siłowni lub udział w wirtualnym wydarzeniu.

READ  Test osobowości wirusa: wybierz jeden z obrazków, a będziesz wiedział, jaka jest Twoja prawdziwa istota w związku | wirusowe | Test psychologiczny | kierunki | Facebook | Meksyk | MX | nda nnrt | Meksyk

Przenosić

Jeśli mamy dużo niepokoju, a sytuacja bardzo nas dotyka, powinniśmy być w stanie prosić o pomoc, Rozmawiaj z przyjaciółmi i rodziną oraz promuj zdrowe i wspierające relacje z innymi grupami ludzi. W ten sposób możemy powstrzymać niepokój, a także wzmocnić poczucie, że nie jesteśmy sami.

baseny natury

Nauka wykazała, że ​​spędzanie czasu w charakter temperamentu Ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie psychiczne. Badanie z 2015 r. potwierdziło, że może to znacznie zwiększyć twoje zdrowie emocjonalne i odporność. Nie musisz za każdym razem chodzić do lasu. Wystarczy spacer po pobliskim parku lub jakimkolwiek cichym, botanicznym zakątku. Gdzie możemy się zrelaksować, głęboko oddychać i odbierać dźwięki, zapachy i obrazy.

pozytywne tweety

Ta wskazówka może zabrzmieć zabawnie, ale może pomóc nam się rozweselić na początku i na końcu dnia. Chodzi o publikowanie na Twitterze – lub w sieci społecznościowej, którą chcemy – a Pozytywny i optymistyczny przekaz. Samo ćwiczenie myślenia o tych wiadomościach sprawia, że ​​myślimy o pozytywnych lub przyjemnych rzeczach, które mogą pomóc nam opanować niepokój.


Przeczytaj także

Redakcja


Przeczytaj także

Helena Selma

Jeśli cierpisz na stres przez dłuższy czas w naszym życiu, możesz skończyć z przewlekłym stresem


Przeczytaj także

Rozmiar Rachel

myśleć