19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Huragan Ida: Uchwyć moment, w którym samolot przelatuje

Huragan Ida spowodował szkody i śmierć w całych Stanach Zjednoczonych, ale przed przyjazdem samolot Narodowej Administracji Oceanicznej i Atmosferycznej (NOAA, od angielskiego akronimu) Odwiedził zjawisko klimatyczne, aby zmierzyć jego intensywność nad Zatoką Meksykańską.

W sieciach społecznościowych wideo, które Zespół NOAA osiągnąć Oko huraganu Ida. Przechwycone obrazy są dość imponujące, ponieważ możliwe było oszacowanie formowania się chmur w ramach tego zjawiska.

NOAA opublikowała wideo na Twitterze i stwierdziła, co następuje:

„Nad Zatoką Meksykańską. Lecąc w oko huraganu Ida kategorii 4 podczas rannej misji 29.08.21”.

Oto film, który rejestruje ten moment:

Zwykle różnica jest naliczana Oferty specjalne na obliczanie trasy huraganuOprócz mocy, którą wygeneruje.

Ida w Stanach Zjednoczonych

Po ulewnym deszczu na Idzie w Nowym JorkuGdy zginęło co najmniej 41 osób, powódź przywołała wspomnienia huraganu Sandy, burzy silniejszej niż w 2012 roku, która pozostawiła metro i większą część Manhattanu bez prądu.

W szczególności usługi metra przestały działać w środę wieczorem, ale powoli zaczęły ponownie działać na początku czwartku. Kilku nowojorczyków opublikowało w mediach społecznościowych filmy pokazujące wodę spływającą po schodach do mieszkań.

  • „Nasze serca kierują się ku życiu straconym podczas wczorajszej burzy” – powiedział burmistrz Bill de Blasio, który w środę wieczorem ogłosił stan wyjątkowy w poście na Twitterze.

ten Nowojorczycy w czwartek zaczęli sprzątać zalane domy i firmy, usuwając gruz i samochody. Po rekordowym deszczu, który zaskoczył wielu Big Apple.

Ida pozostawiła martwe i powodzie w Stanach Zjednoczonych. Zdjęcie: Freepik.

READ  Odrzucenie nowej propozycji konstytucji ogarnia Chile