22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Horoskopy: To jest twoja karta tarota na dzisiaj, czwartek, 11 stycznia, zgodnie z twoim znakiem zodiaku

Horoskopy: To jest twoja karta tarota na dzisiaj, czwartek, 11 stycznia, zgodnie z twoim znakiem zodiaku

Zacznij swój wielki dzień od wszystkiegoMagia kart tarotaI Już w najbliższy czwartek, 11 stycznia Mamy dla Ciebie bardzo specjalną wiadomość; Cóż, z pewnością potrzebujesz odpowiedzi lub dowodów na tę sytuację, która Cię martwi, martwi lub martwi, nie ma znaczenia, czy chodzi o Miłość, pieniądze, praca, rodzina lub cokolwiek innegoCzasami po prostu chcemy trochę popchnąć, aby wiedzieć, co jest dobre, a co nie, i pomóc Z Tarota Zawsze, ale zawsze jest dobrze.

Niezależnie od tego, czy w to wierzysz, czy nie Narzędzie wróżenia Zawsze pamiętaj o czytaniu Wielki szacunek Co interpretuje każda karta, czy jest to a Arkana większe lub mniejsze.

Czytaj:

Zegary lustrzane: czym są i co oznacza każdy z nich?

Horoskop: Która piosenka Karola G pasuje do Ciebie według Twojego znaku zodiaku?

Dzisiejsza przemowa

  • Karta na ten czwartek, 11 stycznia, to odwrócona karta „Głupca”, która jest główną tajemnicą Jeźdźca Waite'a Tarota i jest rządzona przez cyfrę 0.

Powinieneś zacząć coś nowego, dać sobie możliwość poznania nowych ludzi, nowych horyzontów, ale opierasz się rozpoczęciu tego procesu. Widzisz rzeczy i lepiej udawać szaleńca.

Miłość

Jesteś wolna i niezależna, brakuje Ci tego uczucia.Jeśli masz partnera, poważnie myślisz o opuszczeniu go, bo czujesz, że się dusisz.

To nie jest czas na myślenie o ślubie, powrocie do byłej czy planowaniu rodziny, czego też nie chcesz, bo wolność jest czymś, co bardzo cenisz.

stanowisko

Są dni, kiedy wątpisz w siebie tak bardzo, że naprawdę udajesz, że nie jesteś dobry w swojej pracy.Brak zainteresowania, zmęczenie i wszystkie negatywne emocje, które ostatnio nosisz w sobie, nie przynoszą Ci niczego dobrego.

Twoi szefowie i współpracownicy doskonale znają Twoje możliwości, nie bez powodu dostajesz tę pracę, której pragnie wiele osób, więc zwracaj uwagę i zapomnij o uprzedzeniach i rzeczach, które sprawiają, że wątpisz w siebie i wierzysz w siebie.

READ  Matka Pablo Monteiro ignoruje Giselę podczas jej wizyty w „Domu Sławy”

zdrowie

Pewne jest, że dzisiaj możesz spotkać się z jakąś chorobą mięśni w wyniku wypadku podczas ćwiczeń, a zdarza się to Tobie, ponieważ nie rozgrzewasz się i zawsze robisz wszystko szybko, upewnij się, że następnym razem nie będzie lekkiego bólu tylko dlatego, że możesz jechać do szpitala.