16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Na basenie Mackie Gonzalez podbija trend w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym

Na basenie Mackie Gonzalez podbija trend w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym

Mackiego Gonzaleza Dzięki udziałowi w różnych meksykańskich zawodach sportowych stała się jedną z najbardziej obserwowanych i znanych sportowców. Pochodzi z Puebli i jest córką Argentyńczyka Ariela Gonzaleza, który pracował jako trener fizyczny w meksykańskiej drużynie piłkarskiej, a także w innych drużynach w kraju, więc sport zawsze był częścią jej życia.

Instagrama To tam porusza się najlepiej i ma najwięcej interakcji ze swoimi fanami, ponieważ ma 1,1 miliona obserwujących, a każdy jego post staje się wirusowy. Z tej okazji Meksykanka nie chce rozstawać się z latem, dlatego podarowała nam zdjęcia w benikach, które są absolutnie przepiękne.

Mackiego Gonzaleza. Źródło: Instagram @macky.mx

W czarnym bikini Mackie Gonzalez zakochuje się w wszystkich na Instagramie

Mackiego Gonzaleza Nie tylko ograniczyła swoje życie do treningu fizycznego, ale także zdobyła dyplom z komunikacji i tytuł magistra marketingu. Po wzięciu udziału w programach takich jak Exatlón i Guerreros stała się jedną z najczęściej obserwowanych osobistości w sieciach społecznościowych programu i dlatego stała się bardzo wpływowa.

Teraz na Twoim koncie Instagrama Przesłała kilka zdjęć, na których pokazała, jakie stroje kąpielowe są odpowiednie dla każdej kobiety. Meksykanka pojawiła się na basenie w czarnym dwuczęściowym kostiumie kąpielowym, wyraźnie pokazując, że ma jedno z najlepszych ciał po tej stronie świata.

Mackiego Gonzaleza. Źródło: Instagram @macky.mx

Mackiego Gonzaleza Zakończył ten post w sieci kamer kilkoma słowami: „Życie jest krótkie. Śmiej się, płacz, walcz, łam zasady, szybko przebaczaj, wyróżniaj się, kochaj mocno i nigdy tego nie żałuj.

Czytaj

Wzorzyste bikini, którym Mackie Gonzalez otworzyła trend na jesień 2023

Mackie Gonzalez to letnia sensacja, łącząc czarne bikini z odkrywczymi spodenkami: fot

READ  zdjęcie | Carly Ruiz została ukoronowana królową OnlyFans w mini sukience i lateksowych butach