16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Xena, Wojownicza Księżniczka: Tak wygląda aktorka grająca Gabrielle 20 lat po występie w słynnym serialu

Xena, Wojownicza Księżniczka: Tak wygląda aktorka grająca Gabrielle 20 lat po występie w słynnym serialu

Telewizja odegrała zasadniczą rolę w rozwoju współczesnego społeczeństwaale oprócz możliwości poznania tego, co dzieje się po drugiej stronie świata, dało nam także symboliczne seriale i filmy, choć nie są one z obecnej epoki, Dzięki swojej niesamowitej historii mogli świętować kilka pokoleń Oraz aktorkom i aktorom, którzy dali życie naszym ulubionym bohaterom.

Przykładem tego było Xena: Wojownicza księżniczka, Seria wydana w połowie lat dziewięćdziesiątych Akcja filmu rozgrywa się w starożytnej Grecji, gdzie Xena, była najemniczka dręczona trudną przeszłością, wyrusza na poszukiwanie odkupienia,… Twoim celem jest stworzenie życia, które nadrobi błędy z przeszłościŻycie poświęcone osiągnięciu sprawiedliwości i przez całą swoją podróż, Xena ma niezbędne wsparcie ze strony Gabriellejej najlepsza przyjaciółka i niestrudzony towarzysz, który staje się jej moralnym kompasem na tej nowej ścieżce.

Ten legendarny duet przemierza miasta i miasteczka, stawiając czoła epickim wyzwaniom i niestrudzenie walcząc z siłami zła.
Fotografia: Instagram/@
com.xenaprincesaguerer

Co się stało z Gabrielle, przyjaciółką Xeny, Wojowniczą Księżniczką?

Oto jak Seria ta łączy w sobie akcję, mitologię i uniwersalne motywy, aby opowiedzieć ekscytujące historieZ tego powodu na przestrzeni lat stał się ulubieńcem tysięcy ludzi, którzy z niecierpliwością czekali na emisję kolejnego rozdziału, aby dowiedzieć się o nowych przygodach, jakie czekają bohaterów; To z tego powodu Dzięki tej produkcji aktorka, która dała życie Xenie i Gabrielle, zyskała sławę Prawie 30 lat od premiery filmu Xena: Wojownicza księżniczkaRenee O’Connor, która grała Gabriela, nadal żyje w tym wszechświecie.

Aktorki rozpoczęły karierę od tego udanego serialu.
Fotografia: Instagram/@xena_la_princesa_guerrera

Renee O’Connor wyróżniała się nie tylko swoim występem Xena: Wojownicza księżniczkaAle Fizycznie przygotowała się do tej roli i wykorzystała okazję, aby zostać reżyserką– Reżyseria dwóch odcinków podczas kręcenia serialu; Po zakończeniu serii w 2001 r. Renee kontynuowała karierę artystyczną, uczestnicząc w różnych pracach filmów i podjął wyzwanie zagrania Lady Makbet w przedstawieniu scenicznym MakbetJednak jej wszechstronność jako aktorki można dostrzec także w projektach filmowych, w tym w filmach krótkometrażowych m.in Jeden weekend w miesiącu (2004) i filmy m.in Obca apokalipsa (2005) i Statek potworów (2008).

READ  Czy miałeś operację? Vanessa Claudio odpowiada na krytykę skierowaną na jej twarz

Na dodatek do tego, Odważył się także zająć stanowisko producenta wykonawczego i grać w niezależnych projektach.Jak film Diamenty i broń (2007), gdzie współpracowała także ze swoją przyjaciółką Lucy Lawless i Pokazał swoje umiejętności przed i za kamerą Reżyserując i pisząc krótki film dramatyczny Niewypowiedziane słowa (2009), który zdobył uznanie na kilku festiwalach filmowych.

Aktorka nadal opowiada o serialu, w którym brała udział w latach dziewięćdziesiątych.
Fotografia: Instagram/@
com.realreneeoconnor

Po zakończeniu Xena: Wojownicza księżniczka W 2001 roku Renee O’Connor (obecnie 52 lata) zdecydowała się na dalszy rozwój swojej kariery w różnych aspektach i odważnym posunięciem założyła zespół teatralny, w którym objęła kluczowe role reżyserki i producentki. Ta przygoda z reżyserią i produkcją pozwoliła mu zgłębić swoją kreatywność Z innej perspektywy, Promowanie jej jako artystki wszechstronnej i kompletnej.

W ten sam sposób, Aktorka i producentka aktywnie uczestniczy w mediach społecznościowychGdzie dzieli się swoimi aktualnymi projektami teatralnymi i kontaktuje się ze swoimi fanami; Pod użytkownikiem @realreneeoconnorOferuje okno na jego życie artystyczne Beyond Xena: Wojownicza księżniczka, Umożliwianie fanom ponownego przeżycia wyjątkowych chwil I poznaj jego rozwój jako artysty i osoby.

Aktorka nadal pamięta ten serial, który utorował jej drogę do sławy.
Fotografia: Instagram/@
com.realreneeoconnor

Jego zaangażowanie i pasja do teatru, a także chęć dzielenia się treściami związanymi z czasem spędzonym w nim Xena: Wojownicza księżniczkapokazać się Bliski związek, jaki utrzymuje ze swoją karierą i trwały ślad, jaki pozostawił w branży Dla rozrywki i dlatego Renee O’Connor nadal jest źródłem inspiracji i podziwu dla wielu swoich obserwujących. Wyjaśniamy, że pasja do sztuki to podróż, która stale się rozwija.

Czytaj:

Xena: Wojownicza księżniczka, tak wygląda Lucy Lawless 20 lat po występie w przebojowym serialu

Tom Riddle w Harrym Potterze i Komnacie Tajemnic: Tak wygląda dziś w wieku 45 lat aktor, który go zagrał