3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Matka Tonio De Nigrisa za śmierć byłego piłkarza obwinia synową

Matka Tonio De Nigrisa za śmierć byłego piłkarza obwinia synową

Właśnie skończyłem 14 lat od śmierci Antonio de NigrisaPojawiło się objawienie Leticia GuajardoObwinia matkę byłego piłkarza Sonię Guerębyłą żonę Tonia, za jego „morderstwo”.

Pośród rodzinnego sporu wywołanego komentarzami Ponczo Negresa W którym nawiązuje do swojej matki Jest „nietolerancyjną” kobietą. I że ma wiele problemów ze swoimi synowymi, zwłaszcza z Guerrą, Guajardo wydaje się reagować na swojego syna, a także rozdzielać winę za śmierć Toño.

W filmie udostępnionym na koncie TikTok @casadelosfamososusa Guajardo wskazała, że ​​ma dość bycia zniesławianym i od tego zaczęły się jej oskarżenia.

Nie zabiłem go, ale żywego i zdrowego wydałem jego żonieTo nie moja wina, że ​​umarł, to była żona i lekarz, a żona zasługiwała na dużo pieniędzy za swoje zdrowie. Wolałem, żeby dalej grał dla pieniędzy i tak właśnie jest. Zabił go, namawiał do ryzykowania życia, a mój syn nie przetrwał długo.„, on wskazał.

Kto jest odpowiedzialny za śmierć Toño de Negres?

Od tego czasu Guajardo krytykował swoją synową Zauważył wzrost trójglicerydów, którego Tonio był świadkiem obok niegoCo może mieć wpływ na śmierć byłego piłkarza.

Przy tej okazji wziął na siebie winę za swoje czyny Dla lekarza nazwiskiem Mario Benavidezco dałoby Tonio zgodę na kontynuowanie działalności sportowej.

„I mój syn zdawał egzamin, a ubezpieczyciel rozmawiał ze mną i powiedział mi: «Twój syn nie zdał, ale to nie jest coś, co może spowodować śmierć, ale trzeba się tym zająć, bo jeśli nie zda» , on umrze.' . Idę do kardiologa, on wysyła list do Türkiye, żeby grał i po miesiącu zmarł. Schudł imponująco i w ogóle, ale jak okrutnie się z tym bawić, nigdy nie miał dzieci. Doktor Mario Benavidez, pozdrawiam, odebrał mi pan syna. Dodał: „W tym życiu dzieje się wiele rzeczy nie tak i bardzo się denerwuję, gdy o nich nie wspominam”.

READ  Umiejętność Tondimo Isekaia Hourou Meshiego będzie pierwszą umiejętnością Isekaia dla MAPPA — Kudasai