28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Horoskopy na czerwiec 2023 r

Horoskopy na czerwiec 2023 r

Rozpoczyna się czerwiec, a wraz z nim przepowiednie Mahony’ego Videnta. Kto powie ci, jakie są twoje złe dni, jakie kolory będą ci sprzyjać, magiczne liczby i motto, które poprowadzi cię przez rozpoczynający się miesiąc. Dowiedz się, co przyniesie ci szczęście.

W horoskopie Tarota dostałeś kartę „El Loco”, więc będzie to miesiąc mentalnej dojrzałości i duchowego wyniesienia. Twoje magiczne dni to 03, 07, 13, 20 i 27 czerwca, twój kolor to mocny pomarańczowy i niebieski, magiczne liczby to 11 i 08; Twoje motto to „Osobista siła w twoim życiu”. Otrzymasz dodatkowe pieniądze za dług z przeszłości lub zapłacisz prowizje ze względów zdrowotnych. Miesiąc czerwiec będzie pełen stresu i niepokoju, więc spróbuj wziąć witaminy i kontynuuj rutynowe ćwiczenia, aby pozbyć się całej negatywnej energii. Jeśli jesteś samotnym Baranem, pojawi się nowa miłość w znaku Lwa lub Koziorożca, która będzie bardzo kompatybilna. Baran w związku będzie rozmawiał o kupnie domu lub założeniu rodziny. Postanowisz założyć biznes, który będzie dla Ciebie bardzo korzystny, po prostu unikaj rozmów o swoich sprawach osobistych.

Masz w tarocie kartę „świata”, która wskazuje, że masz czas na podróże i poznawanie ludzi z innych miejsc. Pamiętaj, że twój znak jest bardzo zamknięty, a ten list daje ci możliwość bardziej osobistego rozwoju. Twoimi magicznymi dniami będą 02, 05, 15, 22 i 26 czerwca, twoimi kolorami będą niebieski i zielony, magiczne liczby to 06 i 14, a twoim mottem jest „Duchowe połączenie przychodzi do ciebie”. Będziesz miał operację plastyczną i zdecydujesz się sprzedać samochód, aby kupić nowy. Nie szukaj miłości w osobie, która cię nie doceniła, pamiętaj, że najlepszą rzeczą, jaką ma Byk, jest jego atrakcyjność przyciągania zgodnych ludzi. Oficjalną miłość otrzymasz również w czerwcu bez problemu. Zostaniesz zaproszony do pracy w administracji państwowej lub międzynarodowej firmie. To będzie miesiąc pełen imprez i rodzinnych urodzin.

W horoskopie tarota masz kartę „As pentakli”, więc czas zbudować dziedzictwo na swoją przyszłość; Nie wahaj się, to miesiąc energii złota i pieniędzy, więc wykorzystaj każdą zmianę. Twoje magiczne dni to 03, 09, 11, 21 i 26 czerwca, twój kolor to żółty i pomarańczowy, twoje szczęśliwe liczby to 05 i 09; Twoje motto brzmi: „Długo i szczęśliwie”. W związkach, jeśli jesteś w związku, spróbuj zrozumieć, że miłość się nie kończy, tylko przesuwa miejsca. Jeśli już nie czujesz miłości, spróbuj dać sobie trochę czasu. Przybędzie ktoś, kto jest Wagą, Baranem lub Skorpionem i będzie z tobą bardzo kompatybilny. Staraj się dbać o problemy z nerwami lub plecami. Jesteś w fazie całkowitego odrodzenia swojej energii.W czerwcu trzymaj się z dala od złych przyjaciół i plotek, aby nie mieć złych chwil.

READ  Alejandro Villalfazo otrzymuje ofertę od Televisy po tym, jak został zwolniony z programu informacyjnego TV Azteca

Dostałeś kartę „gwiazda” w Tarocie, co oznacza, że ​​jest to miesiąc sukcesów i zwycięstw, więc powinieneś być bardziej konsekwentny we wszystkim, co robisz i usuwać negatywne myśli ze swojego umysłu. Twoje najlepsze dni to 4, 7, 12, 20 i 25 czerwca, twoimi magicznymi kolorami będą żółty i zielony, a twoje szczęśliwe liczby to 03 i 16. Twoje kompatybilne znaki to Strzelec, Ryby i Skorpion, aby mieć stabilnego partnera; Twoje motto brzmi: „Masz żelazną wolę”. Strzeż się złego oka i zazdrości, nie mów za dużo o swoich planach czy osiągnięciach, nie każdy chce dla Ciebie jak najlepiej. Zakochany nadal będziesz ze swoim partnerem pomimo złych chwil, które miałeś w ostatnich miesiącach; Zachowaj spokój i kontynuuj romans. Uważaj na problemy żołądkowe, postaraj się udać do lekarza i zrobić kompleksowe badanie, aby wykluczyć jakąkolwiek chorobę.

W horoskopie tarota masz kartę „Sąd”, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby dojrzeć i dowiedzieć się, czego chcesz na przyszłość, a także mieć jasność co do celu swojego życia. Twoje najlepsze dni to 4, 8, 12, 20, 21 i 28 czerwca, w twoich pomarańczowych i białych barwach; Twoje motto to „Optymizm i kreatywność w życiu”. Twoje magiczne liczby to 23 i 26. Nie bądź uparta w sytuacjach miłosnych, czasami ta osoba po prostu nie jest dla ciebie odpowiednia i nie zdajesz sobie sprawy, że najlepiej jest po prostu pozwolić swoim uczuciom płynąć. Samotne Lwy znajdą osobę Barana lub Wodnika, która będzie ich idealnym partnerem. Zaproszą Cię w te dni w podróż i pomogą odnowić pozytywne energie. Trzydzieści dni przyniesie wiele pozytywnych zmian dla twojego znaku, po prostu spróbuj skupić swój umysł bardziej na sprawach duchowych. Uważaj na problemy z alkoholem lub występkiem.

Dostałeś literę „Zodiak”, więc będzie miesiąc na ułożenie nowego życia w kwestii pracy i miłości, czyli nowy start dla Twojego znaku z większym dobrobytem, ​​ale musisz usunąć obawy, nie puszczaj naprzód.Twoje magiczne liczby to 04 i 13, a dni twojej energii będą Pozytywne to 04, 13, 15, 22 i 28, kolor fioletowy i czerwony; Twoje motto to „Siła umysłu i determinacja”. Twój znak jest duchowo silny i to sprawia, że ​​to, w co wierzysz, jest prawdą; Staraj się mieć czysto pozytywne myśli. Osoba spod znaku Barana lub Raka zaproponuje biznes lub założy spółkę. Uważaj na stres i pamiętaj, że Twoja energia musi odpocząć i zregenerować się. Spróbuj wyjechać na wakacje lub na wieś na kilka dni, to bardzo pomoże ci być najlepszym, jakim możesz być. Zakochany będziesz kontynuował ze swoim bardzo stabilnym partnerem.

READ  Ujawniają, że król Karol III zrezygnuje z korony w przyszłym roku

Twój list to „cesarz”, wskazujący, że nadszedł czas, aby rozwijać się we wszystkim, co planujesz zrobić, na przykład skupić się na ukończeniu studiów i rozpoczęciu pracy, której najbardziej pragniesz. Twoje Magiczne Liczby to 10 i 25, Twoje Kolory to Fiolet i Czerwień, Dni Obfitości: 03, 04, 13, 19 i 25. Twoje motto to „Spełniaj się w życiu”. Sugerują, abyś zmienił pracę na taką, która zapewnia większy zysk ekonomiczny i zawodowy. Dbaj o zazdrosne osoby, nie rozmawiaj o swoim życiu prywatnym i pamiętaj, że nie każdy jest Twoim przyjacielem i ufać możesz tylko swojej rodzinie. Rozpoczynasz nową karierę, pamiętaj, że jesteś nadpobudliwy i musisz zająć czymś umysł. Nie bądź już zazdrosny i kontrolujący, najlepszą rzeczą w parze jest wzajemne zaufanie, a twoja najlepsza kompatybilność jest z Baranem, Strzelcem i Bliźniętami, więc nie krępuj się zakochać w tym miesiącu.

Twoje magiczne dni w tym miesiącu to: 07, 10, 11, 21 i 27, twoje kolory to zielony i pomarańczowy, twoje miłosne liczby: 10 i 25, a twoim mottem jest „uważaj”. Twoje przesłanie brzmi „umiarkowanie”, będzie to miesiąc pomyślności w kwestii pieniędzy i pracy. Musisz być bardziej konsekwentny w tym co robisz, to jest równoznaczne z sukcesem. Uważaj na plotki i mów tylko to, co konieczne. Zapraszają na wyjazd i to w celu zamknięcia firmy. Kończysz płacić za samochód i zmieniasz go na nowszy. Ktoś z twojej rodziny powie ci, że jest w ciąży. Do samotnych Skorpionów przyjdą dwie miłości, jedna w pracy, druga na imprezie.Staraj się ubierać w jasne kolory, aby energia miłości wpłynęła do Twojego życia. Weź udział w kursie mediów społecznościowych, bardzo ci to pomoże w pracy.

„Słońce” to twoja karta tarota, więc będziesz miał miesiąc, aby zabłysnąć pod każdym względem, ale bardziej artystycznie, więc nie rozłączaj się z tym, co mają do powiedzenia, musisz być prawdziwy, aby osiągnąć swoje cele. Ten list zaleca ci zmianę kraju lub miasta, co pomoże ci lepiej funkcjonować w twojej gospodarce. Twoje magiczne dni to 04, 06, 12, 21 i 27, twoje kolory to czerwony i żółty, a twoje liczby to 01 i 07. Twoje motto to „bądź ambitny”. To będzie wiele dni pracy i nowych projektów, które sprawią, że dorośniesz jako osoba. Jesteś najbardziej intuicyjna ze wszystkich Zodiaków, polecam za każdym razem, gdy podejmujesz decyzję, spróbować ją przeanalizować lub poprosić o radę, aby nie popełniać błędów. Śpij więcej, ponieważ twoje ciało i umysł potrzebują odpoczynku, opuszczaj sieci społecznościowe w nocy. Zrobisz sobie tatuaż, pamiętaj, że Strzelec jest buntownikiem zodiaku.

READ  Wypowiedź królowej Elżbiety II z Wielkiej Brytanii o Camilli z Kornwalii, która irytowała Charlesa Wellsa | Brytyjska rodzina królewska | Królewskie | nieruchomość | nnda nnni | Osoby

W tym miesiącu nadal będziesz zakochiwać się w swoim partnerze, ale samotne Koziorożce spełnią zakazaną miłość. W twoim horoskopie masz literę Koło fortuny, to są czasy, aby być do przodu, nie zniechęcaj się, jeśli coś nie idzie po twojej myśli, nadszedł czas, aby podjąć decyzje dotyczące wzrostu. Miłość opuszcza twoje życie, staraj się zachować spokój i unikać uraz. Twoje najlepsze dni to 03, 06, 13, 19 i 27, Twój kolor szczęścia to pomarańczowy i biały, Twój numer to 17 i 19, a Twoim mottem są „nowe ścieżki życia”. Kluczowe dni, aby określić twoje kroki w przyszłość i to, kim chcesz się stać, twój szósty zmysł i intuicja pomogą ci stać się lepszą osobą. Miesiąc namiętności w waszym życiu jako małżeństwo. Nie lubisz przestrzegać zasad życia, jesteś trochę buntowniczy, ale to czyni cię autentycznym.

Twoim przesłaniem jest „Mag”, dostaniesz wszystko, o co poprosisz w tych dniach, bez wątpienia jest to jeden z najlepszych miesięcy na wykonanie pracy lub biznesu, zwycięstwo będzie w twoich rękach. Będziesz mieć oficjalną parę. Twoje najlepsze dni to 04, 07, 15, 21 i 23, Twoje magiczne liczby to 19 i 20, Twoim mottem jest „Możliwości nowej pracy”, a Twoimi kolorami są niebieski i żółty. Będziesz miał wiele pozytywnych zmian, nie bój się tego, co powiedzą, nie wszyscy jesteśmy złotymi medalami, które wszyscy lubią. Najważniejsze w miłosnym związku jest bycie szczęśliwym, inaczej lepiej odłożyć to na bok i poznać więcej ludzi. W pracy nie powinieneś podejmować problemów, które nie są twoje, aby się nie denerwować. Twoja najlepsza kompatybilność jest ze znakami Barana i Wagi, ponieważ bez wątpienia będą dla ciebie najlepszą parą.

W horoskopie dostałeś literę „Pustelnik”, będzie to miesiąc pozytywnych ruchów, zmian w pracy, domu i partnerze, ale te ruchy pomogą ci zostawić wszystko, co negatywne, a fortuna zacznie się do ciebie uśmiechać. Twoje magiczne dni to 03, 08, 14, 21 i 30, twoje kolory to niebieski i biały, twoje zgodne znaki to Skorpion, Koziorożec i Rak. Twoja magiczna liczba to 15 i 21, a Twoim mottem jest „Bądź bardziej materialny”. Podejmowanie decyzji, takich jak życie w parze i większa stabilność w miłości, zajmie miesiąc. Ryby są uzdrowicielami i projektantami zodiaku, więc weź udział w kursie z tych dyscyplin, aby pomóc ci w przyszłości. Miesiąc czerwiec będzie pełen podróży i energii w ruchu, ponieważ twoim znakiem są dwie ryby, co oznacza, że ​​nie zawsze chcesz zostać w jednym miejscu i do tego będziesz dążyć do pójścia na spacer.