3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

David Zepeda: Przefiltrowana scena z filmu „Venom 2”, w której pojawia się meksykański aktor i uruchamiany jest MEMES

Dawid ZepedaAktor, który pojawił się w kilku produkcjach, takich jak „Doktorzy, linia życia” czy „Pokonać złamane serce”, przykuł uwagę mediów społecznościowych po ujawnieniu scen z jednego z najbardziej oczekiwanych filmów roku.trucizna 2„To po tym, jak pojawił się w Sceny po napisach z taśmy.

A nawet jeśli tak się wydaje żartMeksykanie nie mogą w to uwierzyć, więc uwolnili zwykłe memy z okazji nadejścia z NogalesI sonora.

Stało się to teraz, gdy premiera była w pierwszy pokaz Z dopełnienia czarnego kodu, z którym musisz się zmierzyć masakra, jeden z jego największych wrogów na świecie cudowny wszechświat.

Jak wyglądał David Zepeda?

W scenie, która wywołała takie zamieszanie, widać Eddie Borsuk Leżąc w łóżku, oglądając telewizję. Jednak program, który oglądasz, to nic więcej i nic mniej niż telenowela”Uwięziony(2007), w którym wystąpił Zepeda I William nałożyć.

Należy zauważyć, że ostatnio również Model Zamieścił zdjęcia z treningów, dzięki czemu ma nieco sprawne ciało, jakby szykował się do roli superbohatera. Nie ma to jednak nic wspólnego z filmem, jak i kolejnymi częściami.

Jak dotąd David Anastasio Zepeda Quintero, pełne imię i nazwisko piosenkarki, ani nic o niej nie napisało, ani nie powiedziało. On tylko przesłał dalej ujawnione wideo ze sceny bez komentarza.

Media społecznościowe eksplodują

Ten fakt nie może i nie może być ignorowany w moich oczach użytkownicy Internetuktóry natychmiast się zamanifestował na korzyść meksykańskiego Z wielkim zaskoczeniem i radością. tradycyjny Memy Byli idealnym przedstawieniem, aby wyjaśnić, co czuli w tym momencie, gdy zobaczyli aktora przed nim zatruć.

Możesz być zainteresowany: Lucero nie ma złudzeń Davida Zepedy; Ujawnienie aktorki, o której marzyłeś