29 kwietnia, 2024

Hiszpanie pokonali Polskę w swoim pierwszym meczu na Spain International 2024

Hiszpanie pokonali Polskę w swoim pierwszym meczu na Spain International 2024RFEBM / JL Recio

Latynosi Pokonali Polska (31-25, 12-13 do przerwy). Palau de Esports de GranollersPierwszego dnia Międzynarodowy Turniej Hiszpanii 2024 Preludium do Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2024, które odbędą się w Niemczech w dniach 10–28 stycznia i odbędą się na terenie Vallesano.

związany z

Pierwsza połowa

Hiszpania dobrze rozpoczęła turniej, pokonując swojego przeciwnika (5-2) A Gonzalo Péreza de Vargasa Zwycięstwo na celowniku. Jeden z nich wezwał uczniów Jordiego RiberęPiłka wiruje z dużą prędkością, aż znajdzie miejsce na końcach i trafi do bramki.

Polska stawiała opór na początku spotkania, częściowo dzięki doskonałej pracy bramkarza Jakuba Skrzeniarsa, który połączył trzy interwencje z rzędu i wyrównał wynik (5-6). George MaquedaZa złagodzenie ekspansji, a wraz z nią, odpowiedzialna będzie jednak Polska Dani Duższepaw Wrócił na tablicę wyników (10-7) środkiem.

Polska reprezentacja nie opuści rąk przed obfitością Win Latynosii ponownie wyrównałem szok tą samą formułą z pierwszych taktów. To powiedziawszy, zainspirowany Skrzyniarz zatrzymał hiszpański atak i zmienił przebieg meczu, dając swojej drużynie minimalną przewagę (12-13) do przerwy.

Druga połowa

Polska chciała utrzymać dynamikę pierwszej połowy, ale Jordi Ribera znalazł alternatywy i podniósł poprzeczkę. I tam rozdzielczość Aleks Duszebajew dostarcza bodźca do ataku LatynosiSzybko pokonał tę wadę i odzyskał kontrolę nad światłem.

Latynosi Od tej pory rządził partią twardą ręką. Aleks Duszebajew przejął kontrolę nad hiszpańskim atakiem i o pierwszej dziś po południu Augustina Casado Ostatecznie został wybrany MVP starcia. Z upływem minut Polska załamywała się w obronie, a Hiszpanie z łatwością znajdowali przestrzeń.

Intro z nutą Latynosów na żywo w Teleport w ten piątek od 20:00 Słowacja Drugi dzień międzynarodowego turnieju Hiszpania 2024.

Wprowadzenie Hiszpanów przeciwko Słowacji w najbliższy piątek, początek o 20:00.

arkusz danych

Hiszpania (31-26) Polska

READ  Jak coraz więcej energii słonecznej w Polsce

Hiszpania (12+19)

Gonzalo Perez de Vargas i Sergi Hernandez w bramce; Ignacio Peciña, Jorge Maqueda (3), Angel Fernández (1), Álex Dujshebaev (2), Adrià Figueras (1), Imanol Garciandía (1), Abel Serdio (1), Joan Cañellas (3), Agustín Casado (4) , Aleix Gómez (2), Ian Tarrafeta (1), Miguel Sánchez-Migallón, Daniel Dujshebaev (4), Kauldi Odriozola (2), Daniel Fernández (6), Jan Gurri

Polska (13+12)

Jakub Skrzeniars i Adam Morawski w bramce; Damian Przytula (3), Michał Daszek (1), Michał Olejniczak (3), Bartolomej Biss, Simon Cicco (4), Paweł Paderek (1), Ariel Piedraczyk, Arkadiusz Osowski (1), Jakub Powarczyński (2), Kamil Sibr (2), Mateusz Kozmala (1), Maciej Kebala, Jakub Sisko (1), Przemysław Urbaniak (2), Dawid Dawidzic (2), Mikołaj Szabliński (2)

znacznik | 3:2, 5:4, 7:7, 11:8, 12:10 i 12:13; 14:15, 18:18, 21:19, 25:21, 29:22 i 31:25

Sędziowie | Andreu Marín Lorente i Ignacio García Serradilla. Z Hiszpanii wykluczyli Ignacio Pesinę (20') i Jorge Maquedę (49'). oraz Mateusz Koźmala (30') i Jakub Bowerzyński (44').