Normalna faza Clausury 2022 od MX Liga Doszliśmy do końca i mamy ostateczną rezydencję z klasyfikacji generalnej. Pachuca został w pierwszym miejsce pomimo porażki na ostatniej randce. dla tej części, USA Udało mu się przebić do pierwszej czwórki po tym, jak w pierwszej połowie semestru został generałem na kilka randek. Sprzęt taki jak: Chivas, Monterrey, Cruz Azul i Pumas zdołali utrzymać się w play-off. Z kolei Bravos de Juárez zajął ostatnie miejsce. Sprawdź tutaj statystyki i pełny harmonogram zawodów Grita México 2022.
Clausura Harmonogram Ogólny 2022 Runda 17
Powiększenie
Od początku tej ostatniej daty Pachuca wiedział już, że zajmie pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. Jednak po ich utracie z Pumami, Tuzosowi zostało 38 punktów, więc nie byli w stanie pokonać bariery 40 jednostek. Po Hidalguenses mamy Tigres z 33 punktami, a za nim Atlas z 27. Ameryka uzupełniła pierwszą czwórkę z 26 punktami. Azulcrimas przez całą pierwszą połowę rywalizacji był prawie na dole, Ale dobry finisz pozwolił im bezpośrednio dotrzeć do ćwierćfinału tego konkursu.
Na szczycie strefy kwalifikacyjnej mamy Puebla, Chivas i Monterrey Z tymi samymi 26 punktami co Orły, ale z mniejszą różnicą bramek. Ósme miejsce odpowiada Cruz Azul z 25 punktami. Będą to cztery drużyny, które zagrają w eliminacjach u siebie. Pod nimi mamy Atlético San Luis, Pumas i Mazatlan FCktórzy uzupełnili listę Top 12 i znajdą się w ponownym rankingu.
Do strefy eliminacji mamy Tolucę z tymi samymi 21 punktami co Mazatlan, ale różnica docelowa jest mniejsza. Santos Laguna zdobył 20 punktów, ale nie pomogły mu one w awansie do finału. Toluca pozostał z 19 po remisie w ostatnim meczu. Clos Blancos z Queretaro i Solos z Tijuany pozostawili 17 punktów. Ostatecznie Bravos de Juarez zajął ostatnie miejsce z zaledwie 11 punktami.
„Student bekonu. Nieuleczalny ninja mediów społecznościowych. Miłośnik podróży zawodowych. Miłośnik piwa.”
More Stories
Z jaką drużyną Real Madryt zmierzy się w fazie Ligi Mistrzów?
Atletico Nacional potwierdziło, że Efrain Juarez obejmie stanowisko dyrektora technicznego | Pierwsza połowa
To pierwsze powołanie Javiera Aguirre’a do drużyny Tricolor