Chivas 3-1 Santos gole i podsumowanie w meczu towarzyskim
22:44 3 godziny temu

Cele i podsumowanie

22:27 3 godziny

2 minuty więcej

Jeszcze kilka minut do zakończenia meczu, po świetnym występie Chivasa i będąc kimś więcej niż mistrzem, Santos upadł po karnym dla Maciasa.

21:57 4 godziny temu

wąska!

Suarez szukał rzutu rożnego, ale Jimenez próbował, ale piłka wypadła.

21:45 4 godziny temu

Rozpocznij drugą połowę

21:27 4 godziny temu

połowa czasu

21:24 4 godziny temu

jeszcze jedna minuta

Zostanie dodana kolejna minuta, niewiele straconego czasu, zwłaszcza bramka i kontuzja Briceño.

21:13 4 godziny temu

32′

Kontratak stada pod wodzą Sandovala, który kończy się w centrum, ale bez powodzenia dla Chivasa.

21:10 5 godzin temu

28 ’

Strzał Zaldivara, który zbliżył się do Chivasa, by zdobyć drugiego gola, ale trafia z jednej strony słupka.

21:04 5 godzin temu

25′

Rzut wolny dla Alagoniros, wysłany przez Lozano nad bramką Wrangla.

20:56 5 godzin temu

17′

Chivas, mając większą kontrolę nad tymi pierwszymi dwudziestoma minutami gry, spróbowali najniebezpieczniejszych zagrań, jakie można wykonać rzutami wolnymi.

20:43 5 godzin temu

dwa’

Zaldivar popełnił błąd, poprosili o karę, ale informator powiedział, że nic nie ma.

wróciliśmy!

Wracamy minuta po minucie ze spotkania pomiędzy Chivas vs Santos Laguna. Wkrótce udostępnimy potwierdzone składy, a także istotne dane dotyczące konfrontacji między tymi dwoma zespołami.

Witam

Dobry wieczór wszystkim czytelnikom VAVEL! Witamy w transmisji meczu Santos Laguna vs Chivas Na żywo, odpowiadający meczowi towarzyskiemu Ligi MX. Mecz odbędzie się w Rio Tinto o 20:00.