9 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dlaczego Guillermo Ochoa podpisał PSG?

Guillermo Ochoa miał bardzo tajemnicze chwile przed skokiem do Europy (Zdjęcie: EFE/Carlos Ramírez)

William Ochoa Jest jednym z najlepszych meksykańskich bramkarzy widzianych w ostatnich latach. Chociaż nie wypełnia oczu wszystkich fanów piłki nożnej, jego gra i dyscyplina doprowadziły go do najwyższego poziomu, do jakiego może aspirować zawodowy gracz, rozważając swoją karierę.

Teraz, w drugim etapie z Club América, drużyna, która zadebiutowała i dała mu przepustkę do Europy, nadal udowadnia swoją wartość, mimo Wśród widzów zawsze była wielka wątpliwość: dlaczego nigdy nie grał w drużynie uznanej w Europie? Gdyby przyszedł, aby udowodnić świetny poziom?

Paco Mimo odpowiedział na to pytanie w wywiadzie z Jorge Osioł Van Rankin w swoim programie youtube połączenie w tarapatach.

Podczas rozmowy przedstawiciel Telewiza Zapytałem go o to W chwili, gdy przybył do Francji z zespołem Ajacciozespół, który był bliski nieosiągnięcia z powodu wcześniejszego porozumienia z Paris Saint-Germain.

Jak ujawnił, jego agent i on i jego agent zgodzili się na przybycie Meksykanina do paryskiej drużyny narodowej, podczas gdy szejkowie jeszcze go nie kupili. jednakże, Przed podpisaniem kontraktu Memo Ochoa musiał wypełnić swoje zobowiązanie wobec reprezentacji Meksyku: Gold Cup.

Kontrowersje wokół Clenbuterolu zmniejszyły jego szanse na grę w Europie do zera (zdjęcie: Instagram/@yosoy8a)
Kontrowersje wokół Clenbuterolu zmniejszyły jego szanse na grę w Europie do zera (zdjęcie: Instagram/@yosoy8a)

Po pierwszym meczu Testy zostały wykonane Steroidy Aby sprawdzić, czy któryś z graczy zażył jakąkolwiek zabronioną substancję. Niespodzianka pojawiła się, gdy ogłoszono pięć pozytywnych wyników: Edgar Dueñas, Francisco Buzdygan Rodrigueza, synhaI hobbit Bermudy i Ochoa.

Został wykryty natychmiast Ten pozytywny wynik był spowodowany spożyciem Clenbuterolu, substancji używanej do wzrostu krówwięc odwołali się od decyzji, chociaż musieli czekać na ostateczny werdykt.

czekaj dalej Sytuacja, która początkowo nie przeszkadzała Paris Saint-Germainklub, który podtrzymywał uwagę, Po kilku miesiącach nie mogli tego znieść i postanowili się wycofać i uniknąć podpisania kontraktu z meksykańskim bramkarzem Który marzył o dotarciu do Europy i udowodnieniu swojej wartości.

READ  Meksyk będzie musiał poczekać do 2030 roku na rewanż ze Stanami Zjednoczonymi w meczu Mistrzostw Świata

Czas uciekał i nie było innego przedstawienia. Ochoa był wówczas wolnym agentem, więc gdyby nie podpisał kontraktu z klubem, przez jakiś czas nie grałby. Ameryka próbowała go przekonać i pokazała mu kontrakt na mniej niż pierwszą okazję, jaką wykorzystali, by zatrzymać go w CoapaTak więc mieszkaniec Guadalajary zdecydował, że tego lata musi wyjechać z tak lub tak.

Guillermo Ochoa przeżywa teraz swój drugi etap w Ameryce po spełnieniu swojego europejskiego marzenia (Zdjęcie: Twitter @ ClubAmerica)
Guillermo Ochoa przeżywa teraz swój drugi etap w Ameryce po spełnieniu swojego europejskiego marzenia (Zdjęcie: Twitter @ ClubAmerica)

Kilka dni przed zamknięciem rynku transferowego otrzymał telefon z Ligue 1 od A Niewielki zespół, z najniższym budżetem w turnieju, niedawno awansował na Korsyce, regionie, który nie jest uważany za francuski. Wśród jego mieszkańców, którzy identyfikują się jako Korsykanie.

Alain Orsone, przywódca niepodległości Korsyki, wezwał Ochoa do Francji i zapytał go, czy naprawdę wierzy, że wynik nie jest pozytywny, co potwierdził. Ufał słowu Meksykanina i zdecydował się z nim podpisać w nadziei, że jego sytuacja zostanie rozwiązana w ciągu tych dni.

Ku jego zaskoczeniu tak było. Paco Memo wybaczał i cofnął zgodę na grę. Natychmiast zadzwonił telefon i kilka klubów zapytało o niego.Ale Mężczyzna z Jalisco już zgodził się na jego przyjazd Do Ajaccio, zespołu takiego jak on przez trzy lata, aż skoczyłem z nim do Malagi w Hiszpanii.

Po swojej hiszpańskiej przygodzie zdecydował się podpisać kontrakt ze Standard de Liège w BelgiiGdzie był mistrzem pucharu, choć nie wyróżniał się bardziej.

Jego dobre rzuty obronne i prezentacje stawiają go w świetnych zespołach, ale był jeden poważny wada: Zawsze korzystał z zagranicznego miejsca, ponieważ nigdy nie dostał paszportu ze względu na krótki czas spędzony w europejskich klubach i dlatego nigdy nie zrobił dużego skoku.

Czytaj