29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pozycja Realu Madryt z Reece James

Carlo Ancelotti Robienie seksownej pracy na górze Real Madryt. Nasz nowy mistrz liga, Wszystko to miażdżąc Espanyola, gigantyczna Beza będzie starała się dotrzeć do wielkiego finału Ligi Mistrzów. W tym celu będzie musiał odwrócić losy Manchesteru City Widelec do muszli.

Obserwuj po tej reklamie

Jeśli chodzi o planowanie dla Twojego zespołu, Reese James (22 lata) Kontynuuj wygrywanie liczb całkowitych w programie zwycięzcy 13 razy w wielkouchy. Strona oferuje swoją najlepszą wersję w ChelseaChwila Jego zaangażowanie w Londynie trwa do połowy 2025 r..

Prośba od Carlo Ancelotti

Na razie, Mówiono o możliwym posunięciu Brytyjczyków w 2023 r.. Tak, Angelo Mangianti, dziennikarz Sky SportsPotwierdzać Carlito Możesz poprosić o włączenie na następny sezon. Należy pamiętać, że Chelsea stoi na rozdrożu, jeśli chodzi o jej pozycję instytucjonalną.

James stanie się świetnym źródłem informacji na prawym pasie w bielChociaż prawdą jest, że lądowanie w stolicy Hiszpanii nie będzie łatwe. Przynajmniej biorąc pod uwagę nadchodzące letnie okno transferowe. Chelsea zamknie się z powodu jego ucznia, ale Real Madryt jest gotów podjąć wysiłek dla Reisa.

READ  Exatlón México: W ten sposób Aristeo przeżywa swoją rywalizację z Koke. Czy naprawdę są przyjaciółmi?