25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Harmonogram i gdzie oglądać Nadala w telewizji

Harmonogram i gdzie oglądać Nadala w telewizji

Rafael Nadal To nowy powrót na stoki i nie ma lepszego miejsca niż to Na glinie Open Banc Sabadell Conde de Godóprzeciwko któremu zadebiutuje Włoskie Copoli. Największe oczekiwania są związane z zobaczeniem 13-krotnego mistrza Rolanda Garrosa 12 razy zdobył także Godó.

Nadala Od początku roku nie mógł już ponownie wystartować w zawodach W Brisbane. Z tego powodu oczekuje się, że Stadion Centralny, który specjalnie nosi jego imię, będzie wypełniony po brzegi i wzbudzi entuzjazm lokalnych kibiców.

Nie mógł zagrać w Monte Carlo Masters 1000, ale będzie w KUDO. Ponadto będzie miał bardzo dobry start, aby złapać rytm, na przykład zmierząc się z graczem. Włoch Flavio Copoli, który w wieku 21 lat zajmuje 63. miejsce w rankingach ATP.

Rafael Nadal Gra w tym turnieju z chronioną klasyfikacją ze względu na długi okres nieaktywności spowodowany kontuzją. Ma 37 lat i chce nadal rywalizować i zostawić najlepszą wersję siebie W Barcelonie. Na kortach ziemnych jest najsilniejszy i jeśli jest zdrowy, może pokonać każdego w trzech setach do trzech wygranych setów.

Nadala Przed nim ciężka droga z takimi rywalami jak m.in Alex de Minaur czy Stefanos Tsitsipas Po swojej stronie talerza. Na razie leworęczny Hiszpan myśli o powrocie i najlepszej grze na środku pola.

On jest Pierwsza konfrontacja tenisistów na obwodzie ATP, Musimy więc zobaczyć, jak potoczy się konfrontacja. część Rafa Nadal jest faworytem do pokonania Copoli W tym Pierwsza runda Open Banc Sabadell Conde de Godó. Jest to turniej ATP 500, ale cieszy się dużym prestiżem na torze tenisowym i na kortach ziemnych.

Kiedy mecz Nadal-Copoli?

Jeżeli nie zostanie to potwierdzone, mecz się odbędzie We wtorek, 16 kwietnia, początek o godzinie 16:00.

READ  Cobham, kamieniołom Chelsea, najlepsza fabryka piłkarzy w Europie

Gdzie zobaczyć Nadal-Copoli?

Mecz będzie można zobaczyć Przez Teledeporte i jego stronę internetową RTVE Play. Ty też możesz zobaczyć Autor: Movistar Deportes 2 (64), kanał Platforma Movistar Plus. Ty też możesz zobaczyć Przez Esport 3 w Katalonii, a także przez ATP Tennis TV. Możesz śledzić wszystkie informacje na temat Mecz Rafy Nadala na stadionie Conde de Godot, za pośrednictwem strony internetowej Mundo Deportivo.