20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gerardo Arteaga zdradza, co kazał sędziemu wyrzucić go z boiska w meczu Monterrey-Chivas – Fox Sports

Gerardo Arteaga zdradza, co kazał sędziemu wyrzucić go z boiska w meczu Monterrey-Chivas – Fox Sports

Gerardo Arteagi Był jednym z dwóch zawodników, którzy zostali wyrzuceni z boiska Monterey'a Odwracać ChivasW Dzień 13 Podrzędny Zamknięcie 2024 Podrzędny Liga Meksykańskadla niego rządzić Adonay’a Escobedo; Kontrowersje pojawiły się jednak po tym, jak Al-Mutlaq oskarżył meksykańskiego obrońcę o „obraźliwy język”.

W dokumencie wydalenia Gerardo Arteagi, Adonay’a Escobedo Wyjaśnił, że powodem, dla którego pokazano mu drugą żółtą kartkę, było „używanie wulgarnego, obraźliwego lub obraźliwego języka i/lub gestów (nie mówiąc mi nic złego, draniu)”. Mimo to sam piłkarz Monterey'a Wziął na siebie obowiązek wyjaśnienia tego, co powiedział Syczący.

Polecamy: „Byłam wtedy bardzo droga i dużo zarabiałam”; Paiva ujawnił, że Benfica i Porto „walczyły” o Alexisa Vegę

Co powiedział Gerardo Arteaga po wyrzuceniu z boiska w meczu Monterrey z Chivas?

Po pokazaniu czego Adonay’a Escobedo Mimo to włożył kartę sędziego eksmisja Którego piłkarz Rayados sam doświadczył Gerardo Arteagi To on był odpowiedzialny za wyjaśnienie całej sytuacji, która wydarzyła się u stalowego giganta.

Za pośrednictwem swojego konta na X (dawniej Twitterze) lewy skrzydłowy dał jasno do zrozumienia, że ​​nigdy nie powiedział do niego słowa „bękart”. Adonay’a Escobedo; Jednakże skarżył się, że został dwukrotnie sfaulowany, a osoby powiązane nigdy nie otrzymały nagany.

„Nigdy nie powiedziałem tego drania. «Dwa faule na moim koncie, nie bądź zły»”. „Jedna akcja, zanim mnie przeprosił, bo powiedział, że nie widział faulu” – napisał. Gerardo Arteagi O kłótni, która się z nim odbyła Adonay’a Escobedo To go kosztowało eksmisja w tym Monterrey kontra Chivas Podrzędny Dzień 13 Podrzędny Zamknięcie 2024 Podrzędny Liga Meksykańska.