20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tigres Feminil: Nayli Rangel przechodzi operację po złamaniu w wyniku uderzenia w głowę.

Tigres Feminil: Nayli Rangel przechodzi operację po złamaniu w wyniku uderzenia w głowę.

Kapitan drużyny Tigres, Feminil, opuścił mecz z Pueblą po zderzeniu głowy z Dulce Martinez, w wyniku którego doznał złamania.


Nailly RangelPiłkarz Kobiety tygrysyPrzejdzie operację po złamaniu kompleksu oczodołu jarzmowego w wyniku zderzenia głowy z Dulce Martinez podczas meczu z Puebla Już w tę niedzielę na Estadio Cuauhtémoc.

„Informujemy naszych fanów, że @nayeRangel7 doznał złamania kompleksu oczodołu policzkowego i w nadchodzących dniach będzie musiał przejść operację. Kochamy cię, Naye… zawsze z tobą!” – brzmi raport medyczny opublikowany przez Las Amazonas w swoich sieciach społecznościowych.

Do akcji doszło w 49. minucie, gdy na tablicy wyników widniał wynik 0:3 dla Kotów. Nailly RangelStrzelec trzeciego gola TygrysyDulce Martinez oddał strzał z woleja, który ostatecznie wygrał przyjezdny, ale piłka zderzyła się z głową, przez co pomocnik znalazł się w gorszej sytuacji.

Dulce Martinez leżała. Nailly Rangel Pozostał w pozycji stojącej, ale gdy wezwał personel medyczny, natychmiast złapał się za twarz Kobiety tygrysy Aby później uklęknąć na murawie stadionu Cuauhtémoc.

Dulce Martinez mogła jednak wrócić do meczu Nailly RangelPomógł mu nawet personel medyczny PueblaBoisko opuścił na noszach i natychmiast został przewieziony do szpitala, aby przejść badania i określić stopień ciężkości urazu.

Bez swojego lidera Kobiety tygrysy Zdobył trzy punkty więcej i zamknął wynik na 0-6 vs Pueblaz Alexią Delgado, Stephanie Mayor i Belen Cruz po zakończeniu pierwszej połowy, a także Nailly RangelBramki zdobyły Lizbeth Ovalle i Jennifer Hermoso.

Po zwycięstwie nad Pueblą. Kobiety tygrysy Pozostaje niepokonany w turnieju Clausura Championship 2024, w którym odniósł 11 zwycięstw i jeden remis, a także jest liderem zawodów z 34 punktami i 44 golami przy zaledwie pięciu.