20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Thiago Volpe dołącza do listy 10 najlepszych strzelców finałów Clausury 2024

Thiago Volpe dołącza do listy 10 najlepszych strzelców finałów Clausury 2024

Bramkarz Toluca, Thiago VolpeZnalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych strzelców turnieju Zamknięcie 2024 Podrzędny Liga Meksykańska. Piąty gol padł w meczu przeciwko drużynie Pachuca W 13. kolejce znalazł się w gronie najlepszych strzelców rozgrywek, tracąc dwa gole do liderów Salomona Rondona I Luis Antonio Amarilla.

Bramka Volpe W 34. minucie meczu sędzia podyktował rzut karny dla drużyny gości. Bramkarz, który już wcześniej na tym turnieju zdobywał gola z rzutu karnego, przejął piłkę i posłał ją do tylnej siatki, zwiększając prowadzenie swojej drużyny w meczu, który zakończył się wynikiem 2:3 na jego korzyść. Od Czerwonych Diabłów.

Dotychczas, Volpe Potrafił zdobywać bramki w meczach z takimi zespołami jak m.in Kuguary, Tygrysy, Święci I MazatlanWszystkie mecze rozegrane zostaną na stadionie Nemesio Diez. Jednak jego celem jest przeciw Pachuca Po raz pierwszy w tym turnieju zdobył bramkę jako gość.

w tym momencie, Volpe poniżej Sergia Canalesa, Brandona VasquezaChristian Rivera, Guillermo Martineza, Federico Viñas, Wiktor GuzmanDebre Campindo, Amarilla i Rondon znajdują się w tabeli strzelców, a ten ostatni prowadzi w tabeli z 7 bramkami. Mimo to bramkarzowi wciąż brakuje do liderów zaledwie dwóch bramek.

Możesz być także zainteresowany: Pique odwiedził Montjuïc, aby obejrzeć mecz Barcelony z Las Palmas

READ  Dla Javiera Aguirre „wielkim wstydem” jest nie rejestrowanie Guardado i wysyłanie wiadomości do „Tecatito”