3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gazeta Colima

Sobota 28 maja 2022, godz. 8:16


aktInteligencja, pokora, wrażliwość i miłość do człowieka zależą od kraju, w którym się urodzili? Dlaczego pomimo posiadania rozległej wiedzy na temat korzyści płynących z leków naturalnych, alternatywnych lub uzupełniających, ich istnienie jest nadal pozbawione praw, demonizowane i odciągane od tysięcy pacjentów, którzy do nich przychodzą?

Znaleźliśmy globalną potęgę zdrowia na pięknej wyspie Kubie, która pomimo tego, że jest oblegana przez świat, okazała się być wrażliwa i sprytna na drodze do przyjmowania ludzi do zdrowia. Od teraz narkotyki będą współistnieć na równych prawach. Maria Teresa Elari jest jedną z największych bojowników o wprowadzenie leków alternatywnych. Wśród naturalnych leków stosowanych przez kraj Nikaragua znajduje się również woda morska, która jest dostępnym i bezpłatnym rozwiązaniem; Po raz pierwszy lecznicze właściwości tego płynu zostały uznane przez prawo.

Dr Elari podaje swoim pacjentom średnio pół litra wody morskiej każdego dnia wraz z innymi alternatywnymi specjałami. W odniesieniu do tysięcy pacjentów, którzy zaufali leczniczej mocy wody morskiej oraz lekarzy, którzy przepisali ją przez ponad 8 lat w Nikaragui, potwierdzili swoje wyniki zdrowotne.

Wielki francuski naukowiec Rene Quinton stworzył podstawy naukowe dla tak zwanej metody morskiej, którą wielcy naukowcy nazwali francuskim Darwinem, ponieważ ponad 100 lat temu uratował tysiące ludzi we Francji. Za swój ważny wkład w dziedzinie zdrowia został uhonorowany zasłużonym uznaniem środowiska naukowego w Paryżu oraz nagrodą Francuskiej Akademii Nauk, która jest równoznaczna z obecną Nagrodą Nobla. Uznanie to uzyskano na prośbę króla Egiptu, aby powstrzymać epidemię cholery w tym kraju przy użyciu wody morskiej.

Reliktem jego wielkiego dzieła jest tak zwana plazma Quintona, która wyraźnie składa się z wody morskiej, sprzedawana w europejskich aptekach i znaleziona w Vademecum we Francji. Nikaragua wdrożyła metodę morską od 2003 r. i przy różnych okazjach opracowywano kursy szkoleniowe dla pracowników służby zdrowia i ogółu użytkowników, z udziałem ważnych międzynarodowych naukowców, takich jak Laureano Domínguez.

W Meksyku, kiedy; Kiedy w Colima władze będą wyczulone na otwarte możliwości zastosowania medycyny naturalnej?

Informacja: 3121334989. A propos, będę czekał na Ciebie 4 czerwca na sesji Medycyny Dziadków.

READ  Kobiety w medycynie - Grupa Millennium