27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Filadelfia kontra Queretaro w otwartej telewizji?  Data, godzina i kanał oglądania transmisji na żywo z Pucharu Ligi – Fox Sports

Filadelfia kontra Queretaro w otwartej telewizji? Data, godzina i kanał oglądania transmisji na żywo z Pucharu Ligi – Fox Sports

the koguty przyłączać Queretaro, niespodzianka przez liga MX, Są szanowani w środku Puchar Ligi I w tej chwili naprawdę istnieją Ćwierćfinałyna przykład, gdzie będzie mierzony Związek Filadelfijski; Powiemy ci, co kanał Możesz to zobaczyć On żyje.

16 meksykańskich klubów To już zostało zrobione Usuwanie Z turnieju, bo oprócz QueretaroTylko Plan Przedstawiać Liga MX. Mamy nadzieję, że obaj będą mogli kontynuować postępy i znaleźć się w ostatni.

Zalecamy następujące: Ile czasu zajęło sędziemu powtórzenie rzutu karnego obronionego przez Malagóna? Chronologia wydarzeń

Kiedy i kiedy Filadelfia zagra z Queretaro?

Ten pojedynek będzie tym, który otworzy instancję ĆwierćfinałyDobry piątek 11 sierpnia On Park Subaru W tym celu otworzy swoje drzwi zaszokować Do Ostrożna diagnoza.

the czas rozpoczęcia Zgoda 18:00 (czas na Środkowy Meksyk), więc zobaczymy, jak to będzie koguty.

Na jakim kanale będzie transmitowany pojedynek Philadelphia vs Querétaro?

the Bezpieczna droga oglądać to spotkanie Puchar Ligi Poprzez aplikacje Do WielbłądPrzez Karnet sezonowy MLSBo to on ma wszystko prawa od wysłania Turniej.

Zalecamy następujące: Powtórzenie kary, która zniosła Amerykę, było oczywiste: tak mówi rozporządzenie

Na razie Nie ma otwartego telewizora Hektar ogłaszać Kto będzie organizował spotkania ćwierćfinały, Ale jeśli później pojawią się jakieś wiadomości, zostaną o tym poinformowani.

Jak Gallus i Filadelfia doszli do tego pojedynku?

Queretaro cierpiał przed nim Nowa Brytania W swojej serii Dobrze zaczęli wygrana z celem Walencja I Bagraktarewicz On ona To jest równe o końcu. Oni poszli do Pakiet Do Kary I Koguty wygrały rywalizować 4-3.

Filadelfiaze swojej strony miał identyczny scenariusz niezgodne z Nowy Jork RBchyba że Zaczynają przegrywać I mecz 1-1 Iść do Kary. Z odległości 11 kroków pokonali przeciwnika 4-3.

READ  Prezenty, które każdy zespół Liga MX chce otrzymać w te Święta