19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fernanda Castillo: Najbardziej kontrowersyjnym stwierdzeniem na temat pandemii aktorki jest Pan Niebios | COVID-19 | gwiazda nnda nnlt | Sława

, uważana za jedną z najlepszych meksykańskich aktorek i znana na całym świecie z roli Moniki Robles w „Władcy niebios”, wywołała kontrowersje w mediach społecznościowych po wysłaniu wiadomości do osób, które nie chcą być zaszczepione przeciwko COVID-19. Interpretacja tłumacza wywołała podzielone opinie i otworzyła debatę na temat pandemii, której jesteśmy świadkami na całym świecie.

więcej informacji: Zabieg estetyczny Fernandy Castillo przywracający jej kształt po urodzeniu syna Liama

Od początku kampanii szczepień przeciwko Covid-19 wiele osób na świecie zdecydowało się zaszczepić, aby uchronić się przed tą chorobą, ale są też inni, którzy woleli tego nie robić, mimo że władze ds. zdrowia potwierdziły, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne.

Ten numer wywołał wiele debat i opinii, które były podzielone wśród liderów zdrowia i populacji, a także celebrytów. Zwrócił uwagę na swoje stanowisko na rzecz szczepień i podzielił się swoimi przemyśleniami na temat osób, które odrzucają szczepionki COVID-19. Co powiedziała meksykańska aktorka? Oto wszystkie szczegóły.

więcej informacji: Fernanda Castillo jest lojalna i opowiada o swoim trudnym procesie karmienia piersią

Fernanda Castillo komentuje tych, którzy nie chcą być zaszczepieni przeciwko COVID-19

Poprzez swoje historie na Instagramie, Porozmawiaj o pandemii, którą obserwujemy na całym świecie, i wyślij wiadomość do osób, które nie chcą być zaszczepione przeciwko COVID-19.

A słynna aktorka poprosiła, aby w przypadku infekcji nie otrzymać pomocy medycznej, ponieważ odmawiają szczepień. Jej zdaniem aktorka „Władcy Niebios” zauważyła, że ​​ludzie, którzy nie chcą o siebie dbać, powinni również trzymać się z daleka od leczenia osób z COVID-19.

39-letni tłumacz, który występował w popularnych serialach komediowych i telenoweli, przekonywał, że należy szanować prawa osób, które zdecydują się nie szczepić przeciwko COVID-19. Idealnie jednak, zastrzegają sobie również prawo do leczenia w przypadku infekcji.

READ  Consuelo Duval zostaje przyjęty do szpitala w stanie nagłym; To jest twój stan zdrowia

„Jeśli odrzucisz szczepionkę, masz do tego prawo. Zrób nam przysługę i odmów leczenia, jeśli również złapiesz Covid-19. Przynajmniej pozwala innym się uratować” – napisała aktorka w swoich postach na Instagramie.

Kontrowersyjna wiadomość wywołała podzielone opinie i wywołała kontrowersje w sieciach społecznościowych. Niektórzy użytkownicy popierali stanowisko Fernandy Castillo, podczas gdy inni krytykowali ją i kwestionowali.

„Tak jak jest… całkowicie się zgadzam”; „Kto chce iść, ludzie decydują, co za nich decydują, a reszta jest warta tego, kim myślą, że są”; „Być może zapylacz nie infekuje”; „Myślę, że to w porządku, jeśli nie chcą szczepionki, ponieważ powinni otrzymać leczenie”; kilka komentarzy.

„Opieka zdrowotna nie jest zakazana”; „Jak uprawiać seks ze szczepionką”; „A może ktoś da leczenie… za które sam płaci”, to inne reakcje użytkowników.

Należy zauważyć, że Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) nie zgadza się, że szczepienie przeciwko COVID-19 jest obowiązkowe, chociaż opowiada się za tym, jak ważne jest szczepienie ludzi, ponieważ w ten sposób będą chronieni przed epidemią.