9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fani wściekają się na Guerra de Titanes i wyrzucają śmieci na ring AAA Lucha Libre

Fani wściekają się na Guerra de Titanes i wyrzucają śmieci na ring AAA Lucha Libre

A Żenujący moment „Poddać się Światowe zapasy AAA w tym Gimnazjum Miejskie Jose Neri Santos w Ciudad Juarez, Chihuahuaw którym to zostało zrobione Wojna TytanówTak, od Trzykrotny All-Star Chciał zaskoczyć fanów, a oni nie zareagowali dobrze.

Zaczął narastać chaos Trzej zamaskowani zapaśnicy Jako „wielka niespodzianka” billboardu Okazali się lokalnymi bojownikamiTo coś, co nie spodobało się uczestnikom Wrzucał na ring wszelkiego rodzaju śmieci.

chwila Psycho-klaun i mechaniczny wilk Stawili czoła Texano Jr. i Sama AdonisaTrzej silni, zamaskowani mężczyźni przybyli, aby ich pokonać Pogańskiidol miasta, zrobił wrażenie na uczestnikach i fanach, którzy śledzili transmisję w telewizji.

Jednak po zdjęciu osłon nie było ani więcej, ani mniej Pułkownik VIP, Steven Juarez i ErioTrzy piękności Ciudad Juarez. to prawda Nie przypadło to do gustu fanom Obecni wysłali na arenę deszcz śmieci, jedzenia i płynów.

„To coś, czego nie akceptujemy, to nieprawda” – stwierdził historyk. Hugo Savinowicz W transmisji. Podczas gdy jego partner Jezus dwa pokolenia Odpowiedział: „Społeczeństwo nie powinno być szczęśliwe”.

the fanów Juanesa Znany z Pasja i zaangażowanie W zawodach zapaśniczych, ale ta akcja opóźniła pracę, ponieważ musiała iść Prowadzenie domu W kolejnym pojedynku głównym doszło do błędów ze strony L Syn Wikingów i Dralitów.

Możesz być także zainteresowany: Strach w NFL! Taylor Rapp, ochrona Billsa, zniknął w sądzie i odjechał karetką

READ  Checo Pérez przedłużone na kolejne dwa lata z Red Bull