14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Facebook upada i traci 7 miliardów dolarów w godzinach – El Financiero

Osobista fortuna Marka Zuckerberga prawie się zmniejszyła 7 miliardów dolarów W ciągu kilku godzin, co uplasowało go na liście najbogatszych ludzi na świecie, po tym, jak sygnalista wypowiedział się z firmy i po upadku (która wciąż trwa) głównych produktów Facebooka.

Sprzedaż akcji giganta mediów społecznościowych spadła w poniedziałek o prawie 5 procent, co oznacza prawie 15-procentowy spadek od połowy września.

Spadek akcji obniżył fortunę Zuckerberga do 120,9 miliarda dolarów, plasując go poniżej Billa Gatesa. na piątym miejscu na indeksie miliarderów Bloomberga.


I stracił około 19 miliardów dolarów majątku od 13 września, kiedy według indeksu oszacowano je na 140 miliardów dolarów.

13 września The Wall Street Journal zaczął publikować serię artykułów opartych na wewnętrznej pamięci podręcznej dokumentów, ujawniając, że Facebook Znają szeroki wachlarz problemów ze swoimi produktamiPodobnie jak szkody, jakie Instagram wyrządza zdrowiu psychicznemu nastolatków i dezinformacji o zamieszkach 6 stycznia na Kapitolu

Raporty zwróciły uwagę urzędników państwowych, a w poniedziałek pojawił się demaskator.

W odpowiedzi Facebook podkreślił, że problemy, z jakimi borykają się jego produkty, w tym polaryzacja polityczna, są złożone i Nie tylko z powodu technologii.

„Myślę, że ludzie są zadowoleni z założenia, że ​​musi istnieć technologiczne lub techniczne wyjaśnienie problemów polaryzacji politycznej w Stanach Zjednoczonych” – powiedział. CNN Nick Clegg, wiceprezes ds. globalnych na Facebooku.

READ  Nowe trzęsienie ziemi w Turcji niszczy kolejne budynki; Jest jedna ofiara śmiertelna - El Financiero