23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

F1 2024 GP Bahrajnu |  Harmonogram, kanały i miejsce oglądania wyścigu Mistrzostw Świata Formuły 1 w telewizji i Internecie w USA i Meksyku

F1 2024 GP Bahrajnu | Harmonogram, kanały i miejsce oglądania wyścigu Mistrzostw Świata Formuły 1 w telewizji i Internecie w USA i Meksyku

Już w tę sobotę, 2 marca Bahrajn GBPierwszy wyścig sezonu 2024 Formuła 1.

Wyścig F1 Będzie można go oglądać od godziny 10:00 czasu wschodniego. W Meksyku zaczyna się o 9:00 czasu centralnego.

Max Verstappen wystartuje jako pierwszy w Bahrajnie

I holenderski Maxa Verstappena (czerwony Byk) pojawił się w piątkowe popołudnie, aby rozpocząć drogę do swojego czwartego tytułu mistrza świata i z czasem 1 minuty, 29 sekund i 179 tysięcznych zajął pierwsze pole position w sezonie w Grand Prix Bahrajnu.

Verstappena Tym samym wyprzedził Monako Charlesa Leclerca (Ferrari), który uplasował się na drugim miejscu z różnicą zaledwie 228 tysięcznych, także za Hiszpanką Carlosa Sainza (Ferrari), IV i Fernando Alonso (Astona Martina), vi, podczas gdy Meksykanin „Chico” Pereza Dojechał na piątym miejscu, pokonując Asturyjczyka o pięć tysięcy.


Przeczytaj także

Bernardo Scottiego

'Mad Max'który w zeszłym roku objechał większość kręgów Puchar Świata Formuły 1Już zaczyna ubiegać się o nowy tytuł, po tym jak podczas trzech bezpłatnych sesji treningowych w czwartek i piątek oraz testów w zeszłym tygodniu ukrywał prędkość na jednym okrążeniu i zdecydował się na długie przejazdy.

Na cztery minuty przed zmianą sygnalizacji świetlnej na czerwoną Holender zderzył się ze strumieniem powietrza McLarena Od początku okrążenia cieszył się dodatkową przewagą w pierwszym sektorze, co pozwoliło mu na mecie wyprzedzić Monaco Leclerca, który mimo dwukrotnych prób nie był w stanie skrócić czasu Al-Manei. VerstappenaKto chce kontynuować dominację, która wyłoniła się w ciągu ostatnich dwóch lat.


Przeczytaj także

Victora Hugo Alvarado

Holenderski kierowca sam na koniec sesji skomentował, że był nieco zaskoczony pokazanym poziomem i że to pierwsze miejsce było „niespodziewane”, ale jednocześnie podkreślił, że samochód poprawił się w trzeciej kwarcie w porównaniu z darmowymi próbami. Sesje, które nie do końca były spójne, a przede wszystkim wykorzystywały nurt regresji McLarena Aby zakończyć jazdę w kwalifikacjach.

READ  Cristiano bloquea a Greenwood, wyeliminowany z FIFA 22 i fanatyków United, którzy chcą się bawić w koszulkach

Meksykański pilot Sergio Chico Pereza, Kto wystartuje z piątej pozycji, obiecał dać z siebie wszystko w swoim debiucie: „Mam nadzieję, że strategia, którą zastosowaliśmy jutro, używając nowych opon, opłaci się, ponieważ poświęciliśmy się w kwalifikacjach, nie używając dwóch nowych opon”. wyraziłem. Pereza.

Czas GP Bahrajnu i telewizja

On Grand Prix Bahrajnu Podrzędny Formuła 1 Odbędzie się ono w sobotę, 2 marca o godz Dział Międzynarodowy Sakhir. Pierwszy wyścig w roku rozpoczyna się o godzinie 10:00 we wschodnich Stanach Zjednoczonych i o 9:00 w środkowym Meksyku.

Będzie można go zobaczyć w USA w ESPN, ESPN Deportes, Fubo, F1TV Pro i ESPN+. W Meksyku będzie transmitowany w stacjach Fox Sports Premium i F1TV Pro.