20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„To mecz na najwyższym poziomie”.

„To mecz na najwyższym poziomie”.

Były bramkarz Ł Chivas, Oswaldo Sancheza, Podkreślił, że pojedynki stada i Niebieski krzyż Są to znakomite dopasowania, sklasyfikowane jako „Klasa A”, po tym jak są bardzo blisko, a nawet identyczne.

Powiedział: „Tak, na pewno mecze najwyższej klasy to te, które bez wątpienia mogą wzmocnić trenera, który swój pierwszy mecz w lidze rozgrywa przed kibicami i przed swoimi zawodnikami”. Nie klasyczny niebieski, tylko od tego momentu Ameryka I atlas Są to pojedynki, które są tak postrzegane. Uważał jednak, że byłby to równy pojedynek z Celestis.

„Nie, to nie jest klasyk. Klasykami są Chivas przeciwko Ameryce i Atlasowi. Dodał: „Ale to mocny mecz, a sposób, w jaki obie drużyny przybyły w tym sezonie, wzbudził wiele oczekiwań i myślę, że tak będzie bardzo zacięty i bardzo wyrównany mecz.”

Na koniec zaznaczył, że najbliższa sobota będzie bardzo zaciętym pojedynkiem, a Chivas weźmie w nim udział Wiktor Guzman I Roberto Alvarado Ważne przedmioty, które mogą zmienić przebieg gry Stadion Azteków. „Cóż, jedną z drużyn, która zagrała lepiej, jest Cruz Azul, to fakt, pomimo porażki z Ameryką”.

„Ale wydaje mi się, że Chivas to zespół, który generuje wiele okazji do zdobycia gola, znalazł oś strzelecką w „Pucho” Guzmanie, ma dużą dynamikę z bardzo ofensywnym pomocnikiem z takimi ludźmi jak „Piogo” Alvarado, który odgrywa decydującą rolę w naszej lidze i który ma „również ważną solidność w defensywie, więc uważam grę za bardzo wyrównaną”.

Czasy, kiedy Cruz Azul i Chivas były na najwyższym poziomie

Chivas 4:1 Cruz Azul – Clausura 2003
Podczas eliminacji wspomnianego turnieju obie drużyny starły się w walce o miejsce w turnieju Liga. W pierwszym meczu Cruz Azul wygrał 4:1, a w 12. minucie drugiego meczu zwyciężył już 1:0, co doprowadziło do wyniku w obu meczach 5:1, ale wszystko miało się zmienić.

READ  Przyszłość „Tata” Martino z reprezentacją Meksyku

Z golami od Joela Sancheza, Brawo Omar, Johnny'ego Garcii I Jaira GarciiChivas w dwumeczu zremisował 5:5, niespodziewanie wchodząc w ten sposób na Fiesta Grande meksykańskiego futbolu.

Chivas 3-3 Cruz Azul – Clausura 2009
Chivas i Cruz Azul zapomnieli, że wracają z okresu przygotowawczego i rozegrali jeden z najlepszych meczów tego turnieju. Jednak dzięki bramkom Ochoa Rojiblancos zdobyli tytuł Jimmy'ego Lozano przeceniony, Pato AraujoBramka samobójcza zapewniła wynik 2-2, a następnie Villa i Amory’ego Ponce’a Skończyli 3-3. Świetna gra!

Chivas 4-3 Cruz Azul – Clausura 2004
Przegrywając 1:3 na początku drugiej połowy, Chivas wydawał się skazany na porażkę z Cruzem Azulem, ale Ramona Moralesa I Adolfa Bautisty Potarli lampę Stadion Jalisco Aby odwrócić wynik i zdecydować o ostatecznym wyniku 4-3.

Chivas 3-2 Cruz Azul – Inauguracyjne Mistrzostwa 2016
Runda 15 tego turnieju dała początek nowej wersji meczu Chivas vs. Cruz Azul i nie zawiodła. 0-1, Chivas odwrócił wynik, choć Cruz Azul wyrównał dwoma punktami i ostatecznie w doliczonym czasie gry był Alana Pulido Którego 11 kroków dało ostateczny wynik 3-2. Wstrząśnij Akronem!

Cruz Azul 2:1 Chivas – Inauguracyjne mistrzostwa 2022
W jednym z ostatnich meczów pomiędzy tymi drużynami Cruz Azul wygrał u siebie, zdobywając bramkę w ostatniej minucie Michał EstradaKto wygrał finał 2-1 na stadionie Azteca.

Możesz być także zainteresowany: Uriel Antuna kontra Roberto Alvarado: Kto był ważniejszy dla twojego zespołu po wymianie?