20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wynik minuta po minucie i wynik meczu ligi hiszpańskiej

Wynik minuta po minucie i wynik meczu ligi hiszpańskiej

Real Madryt odwiedzić Walencja W Mestalla Naszym celem jest kontynuacja pozytywnej serii i dodanie trzech punktów, aby zrobić nowy krok w kierunku tytułu Liga.

Mecz jest kompatybilny z Historia 27 Hiszpański futbol, ​​który ma wszystko Carla Ancelottiego Jako jedyny lider mam sześć punktów straty Girona Około ośmiu Barcelona; Na tym etapie sezonu jako jedyne mają nadzieję na odebranie Madrytowi mistrzostwa.

Dzisiejszy mecz będzie słaby Brazylijczyk Vinicius Junior wraca na MestallaGdzie potępił ostatni sezon Rasistowskie krzyki Z lokalnych uprzedzeń.

Choć minął prawie rok, prawda nie została zapomniana przez nikogo zaangażowanego: Netflixa Kręci film dokumentalny o utalentowanym brazylijskim napastniku i poprosił o pozwolenie na przyjście dzisiaj na stadion. Władze Chi Club nie zgodziły się na to.

Wracając do spraw czysto sportowych, dla Valencii oznacza to świetną okazję do pozostania w tyle za liderami i awansu w rankingach, aspirowania do pozycji europejskich, a przede wszystkim zwiększenia pewności siebie i zwycięskiej mentalności przed decydującą częścią sezonu.

Valencia vs Real Madryt na żywo: minuta po minucie meczu ligi hiszpańskiej

Blog na żywo: 1472

READ  Paunovic ogłasza, kiedy zadebiutuje Eric Gutierrez! A także porozmawiać o powrocie Alexisa Vegi - Fox Sports