4 maja, 2024

Euro 2024: Francja, Polska, Węgry i Finlandia dodają punkty |  Wyniki

Euro 2024: Francja, Polska, Węgry i Finlandia dodają punkty | Wyniki

Francja pokonała Irlandię 2:0 i rozszerzył swoje nieskazitelne przywództwo Grupa B Klasyfikacja dla Puchar Europy Niemcy 2024Podwaja się podczas piątej rundy kwalifikacyjnej w najbliższy czwartek Robert Lewandowski Więc pracował Polska pokonała Wyspy Owcze 2:0 Wróciłem do kontrowersji Grupa E.

Zawiera Parc des Princes w Paryżu, Les Bluesa Objęli prowadzenie w 19. minucie po pięknym golu Aurélien Tchouaméni. Po przyjęciu piłki Kyliana Mbappe Pomocnik Realu Madryt oddał strzał prawą nogą ze szczytu pola karnego, który minął pół bramki. Gavin Basnu.

Gdy zaczyna się druga część, Marcusa Durhama Po niecelnym strzale wykorzystał piłkę w polu karnym i w finale podwyższył wynik na 2:0. Mbappé. Pierwszy gol Durhama Ze starszą drużyną francuską na czele swojego zespołu 15 punktów na 15 możliwych, 11 goli na korzyść i żaden przeciw.

Stał u jego boku Holandias., który strzelił gola Grecja 3-0 I zajął od niego drugie miejsce. Kwadrans później, Morton de Rsn otworzył wynik strzałem prawą nogą tuż nad ziemią po spontanicznym podaniu główką. Denzela Dumfriesa w kącie.

własny Dumfries To on był bohaterem, który posłał niski strzał w słupek i podwyższył na 2:0 Cody Kakpo W 31′, a także sfałszował wyraźny wyrok 3-0 Wooda Wekhorsta Tuż przed przerwą. Mając na swoim koncie 6 punktów w zaledwie trzech meczach, Pomarańczowy Przeszedł w jednym Grecja Bardzo szary

Z drugiej strony w PGE Narodowe w WarszawiePokonał lokalną drużynęWyspy Owcze Z dwoma golami napastnika Kule Robert Lewandowski. Pierwsza bramka padła z rzutu karnego w 73. minucie, a druga była fenomenalnym golem w 83. minucie, dzięki temu, że praworęczny niemal zamienił się w wazelinę i utrzymał się w górnym rogu bramki meczowej.

Ten sukces został ustalony Polska jest trzecia w swojej grupiePo remisie (1:1) zdobyli 6 punktów Republika Che(8 pkt.) I Albania (7 punktów.). Strać kamper Moldova Na czwartym miejscu (5 punktów) i zamknij to Grupa E wybór Wyspy Owcze (1 punkt).

READ  Aby zmodernizować swój system edukacji, Polska określiła limity zadań domowych

Tymczasem w Grupa Gkompozycja Węgry ponownie odkryty serbski Na wyjeździe (1-2) z golami Barnabasa Vargi i Willy’ego Orbana. Było to istotne zwycięstwo w dążeniach Węgrów, którzy powiększyli przewagę do 10 punktów i pozostawili Serbów na drugim miejscu z 7 punktami. za nimi Czarnogóra (5 punktów.) I Litwa (2 punkty), a w ten sam czwartek zremisowali w Kownie (2:2).

Wreszcie w Grupa H, wybór Finlandia Utrzymała prowadzenie (12 punktów), po powrocie wygrywając 0:1 Kazachstan Wyprzedzili kazachskich zawodników, którzy zgromadzili 9 punktów Dania i Słoweniaz 10 punktami po porażce San Marino (4-0) teraz Irlandia Północna (4-2).