27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

El Manga Komi-san wa, Komyushou Desu llegará a México en 2022 – Kudasai

Redakcyjny Meksykańskie panini z mango Wydał oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym poinformował, że publikacja mangi została napisana i zilustrowana przez niego Tomohito Odai Kumi San Wa, Komyoshu Desu (Komi nie może się porozumieć), w kwietniu 2022 r. W ogłoszeniu nie wskazano żadnego czasopisma, więc nie jest jeszcze jasne, czy ta seria, licząca dotychczas ponad dwadzieścia trzy tomy, ukazuje się w cyklu miesięcznym, czy dwumiesięcznym.

Wydawca ogłosił w tym tygodniu informacje o licencjach, w tym: Soso bez przysmaków (Frieren: Po zakończeniu podróży) do kwietnia 2022 r., Nana W maju 2022 r. zacier (Miazga: magia i mięśnie) w maju 2022 r., Kaijuu 8-gou (potwór #8) w kwietniu 2022 r., Hikari no Machi (Wioska słońca, miasto światła) w maju 2022 i Hataraku Saibo (Komórki w pracy!!) w kwietniu 2022 r.

Ze swojej strony Oda zaczął publikować mangę w maju 2016 roku za pośrednictwem magazynu Cotygodniowa niedziela Shounen od wydawcy shogakukan. Wydawca opublikował dwudziesty drugi łączny tom w sierpniu 2021 roku, a dwudziesty trzeci tom 18 października w Japonii. Do tej pory franczyza literacka ma w obiegu ponad 5,8 miliona egzemplarzy.

Sztuka zainspirowała 12-odcinkową adaptację anime wyprodukowaną przez studio. OLM, Pod nadzorem Kazuki Kawagoe (Beyblade Burst God, Beyblade Burst GT) i teksty autorstwa kakao deco (3D Kanojo: Prawdziwa dziewczyna, Akagami no Shirayuki-hime, Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou, Nazo no Kanojo X), wydany w sezonie jesiennym 2021 (październik-grudzień) w Japonii, z Netflix Ukazuje się na całym świecie. Drugi sezon będzie miał premierę w kwietniu 2022 roku.

Sinopsis de Komi-san wa, Komyushou desu

To pierwszy dzień Choko Kumi w prestiżowym prywatnym instytucie Eitan, a Madonna jest już w szkole. Swoimi długimi czarnymi włosami i eleganckim długim wyglądem przyciąga uwagę każdego, kto się zetknie. Jest jednak pewien problem: pomimo swojej popularności Shouko jest kiepski w komunikowaniu się z innymi. Hitohito Tadano to typowy uczeń liceum. Kierując się swoim życiowym mottem „przeczytanie sytuacji i upewnienie się, że nie wpadniesz w kłopoty”, szybko odkrywa, że ​​siedzenie obok Shouko uczyniło go wrogiem wszystkich w swojej klasie.

Pewnego dnia Hitohito przypadkowo zemdlał, obudził go dźwięk „miau” Choco. Kłamie mówiąc, że nic nie słyszał, przez co Shouko ucieka. Ale zanim może uciec, Hitohito zakłada, że ​​Shoko nie jest w stanie łatwo rozmawiać z innymi; W rzeczywistości nie był w stanie znaleźć ani jednego przyjaciela. Hitohito postanawia pomóc Shouko w jego celu zdobycia setek przyjaciół, aby mógł przezwyciężyć zaburzenia komunikacji.

fontanna: Oficjalne konto na Twitterze

READ  Chiquis Rivera wyjaśnia głębokie przesłanie swojej sukienki na rozdaniu nagród Billboard

© TOMOHITO ODA / SHOGAKUKAN