25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ariadne Diaz jest zdruzgotana przez krokodyla pożerającego jej psa

Tacha jest częścią rodziny Ariadny, odkąd była szczeniakiem (Zdjęcie: Instagram)

Aktorka Ariadne Diaz przekazała swoim zwolennikom niefortunne wieści. „Z całkowicie złamanym sercem” bohater Podwójne życie Estelli Carrillo Powiedział, że jego towarzysz życia, jego pies Tasza, został zaatakowany Zjada to krokodyl.

I to właśnie tego typu gadów można często spotkać w miejscowości Puerto Vallarta, Jalisco, gdzie mieszka aktorka wraz z synem i chłopakiem, Również aktor Marcus Ornelas.

W swoich relacjach na Instagramie Ariadne ujawniła, że ​​po powrocie do domu była zdruzgotanaOna i jej zwierzak zmierzyli się z jaszczurką, Z którego tylko ona może bezpiecznie uciec.

„Wczoraj, kiedy wracaliśmy z plaży, która jest jedną przecznicę od mojego domu, złapał ją krokodyl i za chwilę Tasha zniknęła” – napisała w klipie wideo, w którym bawi się i flirtuje ze swoją lojalną przyjaciółką.

Aktorka często udostępniała zdjęcia obok swojego zwierzaka (Zdjęcie: zrzut ekranu)
Aktorka często udostępniała zdjęcia obok swojego zwierzaka (Zdjęcie: zrzut ekranu)

Tłumaczka napisała, że ​​żałuje, że nie dostatecznie czuła się ze zwierzęciem, które wyznała, że ​​zawsze będzie ją kochać: „Nigdy nie wyobrażałam sobie, że wczoraj będzie jej ostatnim dniem na tym świecie, że ta historia będzie jej ostatnim filmem, że Nie miałam czasu, żeby ją przytulić i powiedzieć, jak bardzo ją kocham I jak bardzo będę za nią tęsknić Kocham Cię Tasza, pokochałem Cię od pierwszej chwili, gdy Cię zobaczyłem i kocham Cię nawet po Twoim odejściu, napisałem w sekundę. Historia.

„Moja droga Tasza, tyle lat razem, tyle podróży, tyle miłości, tyle śmiechu, tyle besztań, tyle wzajemnego zrozumienia bez słów”

Wreszcie skończyć z kalifatem historie Aktorka zaleciła bardzo ostrożne obchodzenie się z tego rodzaju dzikim zwierzęciem: „Proszę cię Bądź bardzo ostrożny w tym obszarze, znalazłem aligatory przed moim domemNa plaży, a nawet na morzu. Moje serce jest złamane. To była chwila, sekunda” – czytamy na innym zdjęciu.

W przybrzeżnym regionie Jalisco często można zobaczyć krokodyle (zdjęcie: zrzut ekranu)
W przybrzeżnym regionie Jalisco często można zobaczyć krokodyle (zdjęcie: zrzut ekranu)

Nie chce pracować ze swoim chłopakiem

READ  Tak Michelle Rodriguez pożegnała się z "Toñą", jej postacią w "40 i 20"

Ariadna Diaz Stała się jedną z ulubionych obecnie aktorek, jednak na razie robi sobie przerwę od melodramatu, by móc poświęcić się rodzinie, którą założyła Marcos Ornellas, który jest również jednym z najbardziej znanych artystów, ale był z nim bohaterem serialu Nigdy nie odniesiesz sukcesu.

Marcos Ornelas i Ariadne Diaz rozpoczęli swój związek w 2015 roku, kiedy obaj byli już uważani za wielkich aktorów telenoweli. na czas, Założyli rodzinę wraz z narodzinami syna, będąc jedną z ulubionych par tłumu.

Chociaż obaj znają jego popularność jako para, Diaz przyznał, że nie będzie współpracował z Marcosem przy żadnych produkcjach. Podczas transmisji na żywo z telenowele, bohater opowieści pełen miłości Opowiadała o swoim życiu osobistym i decyzjach, które skłoniły ją do nie przyjmowania pracy w telenoweli, ale w niektórych innych projektach, takich jak seriale.

Ariadne mieszka z rodziną w Puerto Vallarta (Zdjęcie: Zrzut ekranu)
Ariadne mieszka z rodziną w Puerto Vallarta (Zdjęcie: Zrzut ekranu)

W tym kontekście fan zapytał go, czy by to zrobił Chęć pracy w serialu telewizyjnym z Ornellas, co było szczere i on odpowiedział „nie”, któremu towarzyszyło dokładne wyjaśnienie, dlaczego zdecydowali się nie przenosić swojego związku na mały ekran.

„Są długie godziny, to dużo pracy, tak myślę Wpłynie to na nasz związekGłówny bohater skomentował Podwójne życie Estelli Carrillo. Dodał, że o tym już rozmawiał z Marcusem i ma to samo zdanie.

W tym samym poście podzieliła się, że przez całą swoją karierę upewniała się, że opery mydlane wymagają długich godzin pracy, czegoś, czego nie martwi się, że jest jej pracą, ale odkłada to na bok teraz, gdy ma rodzinę.

Czytaj: