18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Edith Marquez wychodzi za mąż Tak otrzymała pierścionek zaręczynowy swojego chłopaka Iñaki Marcosa: wideo

Edith Marquez wychodzi za mąż Tak otrzymała pierścionek zaręczynowy swojego chłopaka Iñaki Marcosa: wideo

Scena w San Diego w Kalifornii zagrzmiała głośno, gdy do mikrofonu rozległo się zdanie „Jeśli zgodzę się cię poślubić” w głosie meksykańskiej piosenkarki. Edyta MarkizKtóra była zaskoczona swoim partnerem Iñaki Marcos Wraz z pierścionkiem zaręczynowym poprosił ją, aby dzieliła wspólne życie.

Edyta Markiz Zgodził się związać ze swoim romantycznym partnerem Iñaki Marcos Wiadomo, że ma rok relacjaBędzie to drugi raz, kiedy 50-latka będzie gospodarzem ślubu, a wiadomość była zaskoczeniem zarówno dla sławnej kobiety, jak i setek fanów, którzy oklaskiwali tę romantyczną chwilę, a niektórzy byli podekscytowani nadchodzącą ceremonią.

Czytaj:

Edith Marquez nie zdaje sobie z tego sprawy i potwierdzają, że partner nią manipuluje, a ona go wspiera

Są podekscytowani możliwością wykonania wielkiego ruchu. Zrzut ekranu: IG/edithmarquezlanda

Po zakończeniu wydarzenia Edyta Markiztłumacz piosenek takich jak „Spójrz na mnie”„Zostawmy to tak” i „Moja wina, moja wyobraźnia”. Kochankowie nagrali historię, którą udostępniono z relacji na Instagrama Piosenkarka, gdy pokazywała pierścionek zaręczynowy, określiła go jako nieco duży, jednak ten błąd nie przeszkodził wielkiej pasji i fantazji, że przeżyli, aby rozpocząć razem nowy etap.

Kto jest przyjacielem Edith Marquez?

Wiadomo, że Iñaki Marcos Wchodzi w skład zespołu technicznego i wokalnego gwiazdy, obok innych gwiazd, takich jak m.in Gloria Trevi, Paulina Rubio I prawo m.in., że od 27 października jest z nim w romantycznym związku Edyta Markiz Która twierdzi, że jest tak manipulująca, że ​​każda decyzja, którą podejmuje, musi mieć aprobatę jej chłopaka.

Spotykają się od roku. Zrzut ekranu: IG/edithmarquezlanda

Edith Marquez budzi kontrowersje w związku ze swoim związkiem z Inakim Marcosem

Meksykańska piosenkarka, autorka tekstów i aktorka była na początku roku krytykowana za swój obecny związek. Iñaki MarcosPowodem jest to, że wielu przyjaciół i znajomych bliskich gwiazdy potwierdza, że ​​jej chłopak wykorzystuje sławę i zyski, jakie osiągnął przez całą swoją karierę, która, jak wiadomo, zaczynała się w latach 1988-1991, kiedy był członkiem zespołu Timbiriche . .

READ  BTS: Suga i Jimin zakochali się w tej samej fance i tak się stało
Ich związek był kontrowersyjny. Zrzut ekranu: IG/edithmarquezlanda