2 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

EBOR wspiera Polbarmę Polska – BBJ

Farmacja

Fot. Piotr Swat / Shutterstock.com

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EPRD) pożycza 200 mln zł (45 45 mln) największemu polskiemu producentowi farmaceutycznemu na cele publiczne i korporacyjne, w tym działalność krajową i badawczo-rozwojową, inwestycje ekologiczne oraz strategię ESG. Raport.

Inwestowanie w nowe technologie otworzy rozwój nowych produktów i produktów w kluczowych obszarach, które nie są obecnie dostępne.

Pożyczka EPRD zostanie również wykorzystana na realizację programu modernizacyjnego „Go Green”, którego celem jest ograniczenie wpływu działalności firmy na środowisko i klimat.

Wesprzyj BUDAPESZT BUSINESS JOURNAL

Tworzenie czasopisma godnego tej nazwy to kosztowna sprawa. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się dostarczać wiadomości biznesowe, informacje, którym można zaufać, które są prawdziwe, dokładne i dostarczane bez obaw i przychylności.

Firmy prasowe na całym świecie walczą o znalezienie modelu biznesowego, który pozwoli im dalej osiągać sukcesy bez uszczerbku dla ich wydajności. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem angażowania czytelników jako ich najważniejszych partnerów.

Chcemy dać taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennika biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij nasz przycisk Support PPJ i możesz wybrać, jak często i jak często możesz wysyłać nam swoje wpłaty.

READ  „Dać mu, że to moll d'olla” do Polski z ponad 51 hasłami dostarczonymi przez projektantów.