5 maja, 2024

Dzisiejsze mecze: Toluca vs Santos: podsumowanie, wynik i gole pierwszego meczu ćwierćfinałowego Apertury 2022

Wynik końcowy: Toluca 4-3 Santos | Ćwierćfinał, Liga MX Apertura 2022

Min 95 | TOL 4-3 san | Koniec gry !!!

W prawdziwej grze w piekle Czerwone Diabły z Toluca ratują swoje domowe zwycięstwo 4:3 nad Santos Laguna, Jest wykonany z minimalnymi funkcjami w Apertura 2022 Ćwierćfinały.

Dziękujemy za śledzenie spotkania z nami i nie przegapcie wszystkich informacji tylko o Lidze MX Marka na pewno.

92 minuty | TOL 4-3 san | Gooooooooool z Tolokaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Thiago Volpi Soft select, umieszczony po prawej stronie. Acevedo rzucił się na przeciwną flankę, a Toluca wydawał się gotowy do zwycięstwa.

Min 90 | TOL 3-3 san | Kara dla Toluki!!!

Drabina na terenie jeziora. Gwizdek nie waha się strzelić maksymalnej kary.

Całość będzie… Thiago Volpi!

„Modo”, dający Santosowi przewagę

Min. 88 | TOL 3-3 san | Mając przewagę liczebną na boisku, Toluca idzie do ofensywy ze wszystkim, ale w ostatecznym rozrachunku przegrywa.

Harold Preciado związał to w ten sposób…

Min 83 | TOL 3-3 san | Niedobór brunetka john Przypisuje mu drugą żółtą kartkę. Sędzia pokazał mu czerwoną kartkę, a Santos zamykał mecz dziesięcioma punktami.

Min 81 | TOL 3-3 san | Javier Correa ostrzegł. Toluca ma rzut wolny.

Min 73 | TOL 3-3 san | Goooooooooal z Tolucaaaaaa!!!

Kąt Briana Poprowadź lewe skrzydło, zejdź na sam dół i uzyskaj niskie środkowe końce Camilo Sanvizo W bliskiej odległości w sercu regionu. Strzał z armaty jest niemożliwy dla Carlosa Acevedo.

Świetny mecz dla tych, którzy mieszkają w piekle…

70 minut | TOL 2-3 SAN | Gra zatrzymuje się, aby uzyskać pomoc medyczną Karola Acevedo, Kto dostał duże zadrapanie kilka minut temu po strzale od niego Valbera Huertę.

Min 66 | TOL 2-3 SAN | Teraz to Claudio Baeza otrzymał kartę ochronną za faulowanie Gurriaran

Min 66 | TOL 2-3 SAN |Camilo Sanvizo Gniewnie potępia decyzję sędziego, za którą otrzymuje kartę ostrzegawczą.

READ  Lekcje, które Meksyk wyciągnął z Gold Cup 2023

62 minuty | TOL 2-3 SAN | Podwójna zmiana św. On się pojawia Wchodzi Harold Preciado, Leo Suarez, Javier Correa i Jair Gonzalez.

Tak rozpoczął się Święty Renesans…

54 minuty | TOL 2-3 SAN | Świetna reakcja Acevedo!

Potężne niskie kopnięcie Sanvezzo zostało odrzucone przez bramkarza Laguny. Kontratak Briana Angulo sięga daleko.

51 minut | TOL 2-3 SAN | Pokaż żółtą kartkę za Andres Mosquera, Z powodu poważnego błędu Harolda Prechusa.

48 minut | TOL 2-3 SAN | Gooooooool santuoooooo!!!

Dolne podanie z lewego skrzydła Omara Camposa zostało natychmiast przerwane przez Eduardo Aguirre’a, który pokonał debel.

Wizyta naprawdę zmieniła tablicę wyników…

45 minut | TOL 2-2 San | Podwójna zmiana z Toluca. Jorge Rodriguez i Leo Fernandez odchodzą, wchodzą Marcel Ruiz i Brian Angulo

45 minut | TOL 2-2 San | Segment uzupełniający rozpoczyna się pomiędzy Tolucą i Santos, w ramach pierwszego etapu ćwierćfinału Apertury 2022.

Camilo Sanvezzo zwiększył przewagę Bingo…

50 minut | TOL 2-2 San | Chodźmy do garderoby!!!

Świetne show po raz pierwszy przez Czerwone Diabły z Toluca i Santos Lagunaktórzy wchodzą do drugiej połowy i remisują 2-2, wewnątrz nich Pierwsze zobowiązanie z ćwierćfinału Apertury 2022.

Tak postępował Toluca w pierwszych minutach meczu

45 minut | TOL 2-2 San | Sędzia dodaje pięć minut rekompensaty

44 minuty | TOL 2-2 San | żółta kartka dla brunetka johnz powodu silnego błędu Claudio Baeza.

38 min | TOL 2-2 San | Blisko trzeciego gola Santosa… i Tolucy!!!

Harold cenny Nie ma dobrej definicji przeciwko Volpiemu w pojedynku.

Szkarłatna meta postępuje szybko i w kilka sekund Camilo Sanvizo Nadal ramię w ramię z Carlosem Acevedo. Balon, który brazylijski gracz przejął nad jeziorem, kończy się

38 min | TOL 2-2 San | Ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

środek prawego skrzydła brunetka john kierowany przez Harold cenny O prawidłowym obszarze pocztowym. Kolumbijczyk pokonuje Guzmána na celowniku i kończy się włamaniem bramki Volpiego.

READ  Jorge Vergara może kupić Manchester United

36 minut | TOL 2-1 San | Leo Suarez prawie strzelił świetnego gola. To po zderzeniu piłki z lewej i piłki z prawego skrzydła. Piłka była blisko wejścia w prawy róg Volpiego.

34 min | TOL 2-1 San | Alarmy w Toluce!!!

Próbując zerwać prawe skrzydło, Jean Meneses uszkadza mu prawą kostkę. Interwencja pomocy medycznej.

28 min | TOL 2-1 San | Ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Fernando Gurriaran uderza mocno w lewą stronę, Volpi rzuca się na drugą stronę, a Santos już chwyta przeciwnika.

28 min | TOL 2-0 san |Thiago Volpi waha się, jeśli chodzi o chęć kontrolowania piłki, A kiedy się cofa, stara się wyrwać go z uścisku. w grze Twarz Hugo RodriguezaSędzia oprócz pokazu bramkarzowi żółtą kartkę wskazuje rzut karny.

23 minuty | TOL 2-0 san | Rzut wolny z Leo Suarez Kończy się podaniem kawałek od lewego rogu bramki Volpiego. Santos nadal trwa w ataku, ale nie szkodzi.

21 minut | TOL 2-0 san | Toluca znów jest w Krainie Jezior, teraz z głową Carlos Guzman. Na nieszczęście dla niego jego strzał posunął się za daleko.

15 minut | TOL 2-0 san | to jest teraz Edwarda Aguirrea kto jest blisko wybicia piłki w tył siatki, czyli po podaniu w prawo Emilio Urancia.

Jeziora są blisko przeciwnika.

11 minut | TOL 2-0 san | Santos próbuje odpowiedzieć strzałem dośrodkowanym z Fernando Gurriarana. Piłka przechodzi do prawego słupka bramki Thiago Volpi

6 minut | TOL 2-0 san | Goooooooooal z Tolucaaaaaa!!!

Camilo Sanvizo Kontroluje piłkę na skraju pola, oddaje strzał z prawej strony i piłka trafia w prawy słupek Acevedo

W ten sposób Szatan szybko wykorzystuje przewagę domu.

3 minuty | TOL 1-0 san | Goooooooooal z Tolucaaaaaa!!!

W rzucie rożnym z prawej strony piłka dociera w pobliże pierwszego słupka, gdzie się pojawia Carlosa Gonzaleza, który wstaje i uderza się w głowę. Piłka wpada w pobliżu słupka i chociaż dotyka Carlosa Acevedo, nie jest w stanie jej wybić.

READ  Inna impreza? Partner Uriela Antuny publikuje wideo z uroczystości z zawodnikami Cruz Azul – Fox Sports

3 minuty | TOL 0-0 san | Strzał w Karmazyn zostaje odbity przez Felixa Torresa. Piłka uderza w poprzeczkę i jest rzut rożny.

min 0 | TOL 0-0 san | Działania wojenne zaczynają się między Czerwone Diabły z Toluca i Santos Laguna, za pomocą Pierwszy etap ćwierćfinału turnieju inauguracyjnego 2022.

Profile, które zarówno Eduardo Ventanes Jak Ignacy Imprez Będzie szukał zwycięstwa tego popołudnia w Toluca

Daty i terminy rewanżowych pojedynków z ćwierćfinału Apertury 2022

• Monterrey vs Cruz Azul | sobota 15 października | 18:06
  • Ameryka vs Puebla | sobota 15 października | 20:06
  • Santos kontra Toluca | niedziela 16 października | 19:06
  • Pachuca kontra Tygrysy | niedziela 16 października | 21:06

Wczoraj rozpoczęła się faza play-off, która zakończyła się pojedynkami. Pierwsza z nich dała nam od tego czasu zaskakujący wynik Ameryka odwiedziła Cuauhtemoc i zakończyła się zwycięstwem 1-6 nad Puebla Strip.

dla tej części, Maszyna Niebieskiego Krzyża Nie wykorzystali lokalnej pozycji na stadionie Azteca i Zakończył się bezbramkowym remisem z Rayados de Monterrey.

święci Bezpośrednio do ćwierćfinału przeszedł po pozostaniu w Trzecie miejsce w tabeli ogólnej z 33 punktami.

dla tej części, Toluca pozostała w szóstym kroku z 27 jednostkami, Co sprawiło, że musiał przejść przez przerwę, Które pokonali po pokonaniu FC Juarez 3-0.

Nieskazitelna pogoda w Toluca Aby uczcić spotkanie

Witamy na imprezie Liguilla!!!

Dobry wieczór panie i Panowie. Inauguracyjna aktywność Football League 2022 będzie kontynuowana w czwartek 13 października i będzie kontynuowana z ćwierćfinałami między Dialos Rogos del Toluca i Santos Laguna GroupNa boisku odbywa się pojedynek wróg dziesięć.

Obaj są starymi znajomymi na ostatnich etapach i zagrali w ekscytujących finałach, Oczekuje się więc tętniącego życiem pojedynku w stolicy Meksyku.

Nie przegap wszystkich emocji związanych z pojedynkiem Toluca i Santos W tym pierwszym rozdziale ma w środku liga, poprzez nasze tradycje minuta po minucie.