2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dzisiaj Tamaulipas – Amber Donaldson podkreśla wkład Światowego Kongresu Medycyny Sportowej dla Nowych Pokoleń

Amber Donaldson podkreśla wkład Światowego Kongresu Medycyny Sportowej w nowe pokolenia

„To wielki zaszczyt móc służyć radą studentom i profesjonalistom w tej dziedzinie” – powiedział wiceprezes ds. medycyny sportowej w amerykańskim komitecie olimpijskim i paraolimpijskim. Impreza odbywa się w trzecim dniu działalności w Guadalajara


dr Amber T. Donaldson na 37. Światowym Kongresie Medycyny Sportowej w Guadalajara, Jalisco

Autor: AIMX

Zjednoczone państwo. – Stany Zjednoczone są jednym z krajów obecnych na 37. sesji Światowego Kongresu Medycyny Sportowej, który w najbliższą sobotę będzie świadkiem trzeciego dnia działań w Guadalajara, Jalisco, i gdzie jeden z jego najwybitniejszych pionierów, dr Amber Salt T. Donaldson podkreśla znaczenie tego wydarzenia dla nowych pokoleń.

Donaldson, wiceprezes ds. medycyny sportowej przy Komitecie Olimpijskim i Paraolimpijskim tego kraju, zauważył w wywiadzie dla Narodowej Komisji Kultury Fizycznej i Sportu (CONADE), że jest to część zawodu specjalisty i jego celem jest dzielenie się jego doświadczenie z młodymi ludźmi i przyczynić się do ich kształcenia akademickiego.

„To wielki zaszczyt być na tej konferencji i móc dzielić się swoją wiedzą, mam duże doświadczenie ze sportowcami, olimpijczykami i paraolimpijczykami, a także móc wrócić do Meksyku i przekazać swoje rady nowe pokolenia studentów i profesjonalistów w tej dziedzinie, jest to dla mnie bardzo przydatne.”

„Myślę, że dzielenie się tego rodzaju doświadczeniem pomaga im wiedzieć, jak radzić sobie w przyszłości z przedstawianymi im sytuacjami; jest to dla nich bardzo zachęcające, ponieważ będą w stanie lepiej stawić czoła sytuacjom” Zawias.

Będąc wydarzeniem, które gromadzi dużą liczbę członków z różnych krajów, takich jak Stany Zjednoczone, Australia, Kanada, Włochy, Hiszpania, Brazylia, Irlandia, Argentyna, Wielka Brytania, Chile itd., Amber Donaldson uznał, że świat bierze pod uwagę Kongres wielką szansą w rozwoju medycyny sportowej.

„Tego typu wydarzenia są bardzo dobre, ponieważ przyjeżdżają osobistości z całego świata i możemy dzielić się naszymi praktykami i pracą, poznawać i aktualizować inne tematy, wchłaniać całą wiedzę w każdej z wygłaszanych prezentacji; to wzbogaca świat medycyny sportowej” o których mowa.