23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dzień Kobiet 2024. 8 marca w Häagen-Dazs zaoferujemy gałki lodów

Dzień Kobiet 2024. 8 marca w Häagen-Dazs zaoferujemy gałki lodów

W ramce dzień kobiet 2024, Daz Hagen, Wiodąca marka w luksusowe lody, Zrezygnujesz z piłek Lody waniliowe W sklepach w siedmiu meksykańskich miastach.

Pokaz ten odbędzie się w najbliższy piątek, 8 marca, czyli w tym dniu Międzynarodowy Dzień Kobiet.

inicjatywa Daz Hagen Ma na celu oddanie hołdu kobietom pracującym, które swoim wysiłkiem i poświęceniem, tak jak ona, wnoszą znaczący wkład w historię w różnych dziedzinach. Róża Matos, LKobieta, która poprowadziła sukces Häagen-Dazs i przełamała tradycyjne paradygmaty w świecie biznesu.

Kim była Rose Matos?

Róża Matos, Urodzona w Manchesterze w Anglii, w rodzinie polskich Żydów, była wizjonerską i przedsiębiorczą kobietą, która odegrała kluczową rolę w powstaniu i rozwoju marki. Daz Hagen.

Wyszła za mąż za Robina Matosa, ukochaną ze szkoły średniej, i dołączyła do rodzinnej firmy produkującej lody na Brooklynie. W 1960 roku para założyła firmę Häagen-Dazs, której celem było tworzenie wyjątkowych lodów.

Podczas gdy Robin zajmowała się rozwojem produktu, Rose była odpowiedzialna za marketing i strategię handlową, w ramach której poświęciła się oferowaniu próbek w luksusowych lokalach na Manhattanie, budując w ten sposób lojalność klientów i promując dobrą szeptaną reklamę.

W 1976 roku on i jego córka Doris otworzyli pierwszy sklep tej marki na Brooklynie. Później rozwinęli sieć franczyzową i byli w stanie rozszerzyć działalność w kraju i za granicą.

Przeczytaj także. Dzień Kobiet 2024. To fioletowa szklanka, którą Starbucks poświęcił syrenom narodowym

Obie kobiety zostały wyróżnione nagrodą „Wybitna przedsiębiorczość” przyznaną przez Krajowe Stowarzyszenie Kobiet Przedsiębiorców.

Rose Matos była ekspertem ds. sprzedaży, marketingu i partnerem biznesowym Robin. Jej praca ukształtowała markę Häagen-Dazs, a jej wizja uczyniła ją pionierką w świecie biznesu.

W dowolnych sklepach Czy 8 marca w Häagen-Dazs będą podawane gałki lodów?

Aby to uczcić dzień kobiet 2024, Bezpłatne lody można skosztować w następujących oddziałach:

  • CDMX i Edomex: Plaza Satélite, Perisur i Mitikah Coyoacán
  • Puebla: Wyjaśnianie Puebla
  • Cancun: Puerto Cancun
  • Merida: Albarissa
  • Queretaro: Paseo Queretaro
  • León, Guanajuato: Plaza Mayor
  • Tabasco: Villahermosa
READ  Śmierć, wstrząsy wtórne, ostrzeżenie przed tsunami i nie tylko

Oferta będzie dostępna od godziny 15:00, z limitem 200 gałek na lodziarnię.

Co to jest projekt różany?

W ramce dzień kobiet 2024, Häagen-Dazs świętuje także zakończenie pierwszej edycji „Projektu Róża”, inicjatywy mającej na celu wspieranie kobiet-przedsiębiorców. Marka wkrótce ogłosi nazwiska pięciu zwycięzców i otworzy nabór nowych nominacji.

⇒ Subskrybuj nasze treści w GOOGLE NEWS