23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aby pokonać to wizualne wyzwanie, musisz zlokalizować kraba w 7 sekund |  rozproszony

Aby pokonać to wizualne wyzwanie, musisz zlokalizować kraba w 7 sekund | rozproszony

Zdałem sobie sprawę, że jesteś fanem wyzwań wizualnych. Uwierz mi, nie masz się czego wstydzić. Też ich kocham. Ta treść jest zabawna. Ale nie wszystkie się wyróżniają. Tylko ci, którzy naprawdę się wyróżniają. Wyzwania Dla uczestników, jak ta tutaj, która polega na zlokalizowaniu kraba na obrazku poniżej. Możesz ogłosić zwycięstwo tylko wtedy, gdy znajdziesz je w ciągu 7 sekund. Opóźnienie pozostawi Cię bez szans na sukces.

Zdjęcie stanowiące wyzwanie wizualne

To wizualne wyzwanie pokazuje, jak rodzina lubi przebywać na plaży. Ojciec czyta gazetę, a matka po wyjściu nad morze przygląda się swoim dzieciom budującym zamek z piasku. Nie wspomniałem o krabie, bo to zwierzę trzeba wypatrzeć i dlatego niełatwo je docenić. Masz 7 sekund, aby go znaleźć.

Wyzwanie wizualne | To zdjęcie przedstawia rodzinę dobrze bawiącą się na plaży. Gdzie jest krab? (Zdjęcie: genial.guru)

Rozwiąż wyzwanie wizualne

Jeśli dotarłeś do tego momentu obserwacji, prawdopodobnie nie udało Ci się znaleźć kraba. Ponieważ wszystko jest grą, nie czuj się źle. Weź głęboki oddech. Teraz wystarczy spojrzeć na poniższy obrazek i poznasz lokalizację wspomnianego zwierzęcia.

Wyzwanie wizualne | To zdjęcie wskazuje lokalizację kraba. (Zdjęcie: genial.guru)

Czy to wizualne wyzwanie wydało Ci się interesujące, ponieważ podobało ci się i/lub dowiedziałeś się więcej o sobie? Wyzwania te są bardzo ciekawe, a w niektórych przypadkach trudne do wykonania, dlatego gwarantują zdrową rozrywkę. Jeśli chcesz wziąć udział w innych tego typu quizach, polecam, jest tam świetna lista, którą możesz sprawdzić w dowolnym momencie. Wystarczy kliknąć Dalej Łączenie się z kolejnymi wyzwaniami wizualnymi w magazynieI gotowy. Odważyć się?

Jak trudne są wyzwania wizualne?

Chociaż istnieją wyzwania wizualne, które są bardzo łatwe do rozwiązania, istnieją również wyzwania, które są bardzo trudne do pokonania. Musisz pamiętać, że bardziej skomplikowani ludzie zawsze będą wymagać od Ciebie zbyt wiele. Oznacza to, że jeśli nie włożysz wystarczającego wysiłku, nie będziesz mógł ogłosić zwycięstwa. Generalnie do tej grupy zaliczają się te, które mają limit czasowy, jednak zdarzają się też wyzwania, które nie wymagają od tego „spowodowania problemów” użytkownikom.

READ  Frans de Waal: Mit „mężczyzny alfa”, obalony przez człowieka, który przyczynił się do jego popularności

5 wyzwań wizualnych, które musisz rozwiązać w kilka sekund

Radzę obejrzeć to wizualne wyzwanie

Wyzwanie wizualne: dowiedz się, czego się boisz