18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dzięki temu możesz uniknąć wysyłania reklam na swój e-mail

Ta sztuczka pozwala się pozbyć Poczta Z reklam, które docierają do Twojego konta Gmail na stałe.

Jeśli Twoja skrzynka e-mail jest zawsze pełna i za każdym razem, gdy wpisujesz dziesiątki irytujących wiadomości reklamowych, nie musisz już usuwać ich pojedynczo. Istnieje prosty sposób, aby raz na zawsze pozbyć się spamu i reklam z konta Gmail.

W rzeczywistości ta technika zadziała teraz, gdy Google ogłosił, że zacznie pobierać opłaty za dodatkowe miejsce na Twoim koncie Dysku i Gmail. Jeśli nie chcesz przepłacać, lepiej pozbyć się wszystkich tych śmieci ze skrzynki odbiorczej Gmaila i zacząć od usunięcia reklamy z poczty.

Zdjęcie: iStock

Aby pozbyć się niechcianej poczty i przestać subskrybować biuletyny, których nie przeglądasz, oraz treści, które wysyłają do Ciebie z wielu firm, powinieneś użyć aplikacji innej firmy. jego nazwa Unroll.me Jest to usługa online, która umożliwia łatwe usuwanie treści z konta Gmail i zwiększanie uprawnień.

Jak zapobiec docieraniu reklam do mojej poczty e-mail?

1. Przejdź do Google i wyszukaj aplikację Unroll.Me.

2. Po wejściu na stronę kliknij „Rozpocznij teraz”.

3. Wybierz konto Gmail lub Outlook, w którym chcesz wprowadzić zmiany.

4. Zaakceptuj regulamin. Następnie pokaże Ci wszystkie subskrypcje reklamowe, które zostały aktywowane na Twoim koncie Gmail.

5. Na tej samej stronie możesz wybrać, czy chcesz dodać ją do pakietu zbiorczego, czy chcesz, aby pozostała w skrzynce odbiorczej, czy też wolisz zrezygnować. W przypadku tych, które chcesz usunąć, musisz wybrać tę ostatnią opcję.

6. Od tego momentu nie będziesz już otrzymywać wiadomości e-mail z tych stron.

Jedyną złą rzeczą jest to, że w przypadku e-maili, które już otrzymałeś, musisz je usunąć bezpośrednio w e-mailu.