2 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Drużyna NENT zwyciężyła w Pucharze Świata Kobiet dla Polski

Nordic Entertainment Group (Grupa NENT) nabyła wyłączne prawa medialne do pokazywania Mistrzostw Świata FIFA Women’s World Cup 2023 w Polsce w serwisie streamingowym Viaplay.

Zespół NENT posiada już prawa do pokazywania Mistrzostw Świata FIFA 2023 Kobiet na ViaPlay w Szwecji, Norwegii i Danii.

Komentując rozwój, dyrektor FIFA Assisted Media Rights and Content Services Jean-Christophe Pettit powiedział: „Drużyna NENT wykazała silne zaangażowanie w kobiecą piłkę nożną i cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z nimi podczas Mistrzostw Świata FIFA Kobiet w Polsce . . Z niecierpliwością czekamy na współpracę z zespołem NENT w celu dalszego rozwoju reputacji kobiecego sportu w Polsce.”

Peter Norent, dyrektor sportowy zespołu NENT, dodał: „Mundial FIFA Women’s World Cup 2019 obejrzało ponad miliard widzów – to początek. Piłka nożna kobiet to jeden z najszybciej rozwijających się sportów na świecie, a młody i ekscytujący polski „Arlis” jest gotowy do awansu. Z niecierpliwością czekamy na kibicowanie i zachęcanie polskich widzów na każdym meczu z Australii i Nowej Zelandii.

W sierpniu Polska będzie oferować oryginalne produkty, międzynarodowe filmy i seriale, treści dla dzieci oraz najlepsze gry na żywo, takie jak Bundesliga, Liga Europy UEFA i Liga Konferencyjna UEFA piłka nożna, W Series Motorsport, rzutki PTC i wiele innych. 1 powinien pochodzić z 2023 roku.

READ  Firmy w Polsce stoją w obliczu silnych przeciwności