25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dowiedz się o mięśniu, który aktywuje metabolizm i pomaga schudnąć

Dowiedz się o mięśniu, który aktywuje metabolizm i pomaga schudnąć

Badanie przeprowadzone na Uniwersytecie w Houston ujawniło ogromne zalety Metabolizm Kiedy ktoś przychodzi do pracy mięsień W szczególności znajduje się w dolnej części nóg i aby go aktywować, nie trzeba wykonywać dużych ruchów, wystarczy wykonać kilka prostych pompek, które można wykonać siedząc.

Jeśli prowadzisz siedzący tryb życia lub praca lub szkoła nie pozostawiają Ci wystarczająco dużo czasu na ćwiczenia lub ustalenie rutyny ćwiczeń, ten ruch wystarczy, aby pobudzić Twój metabolizm i Utrata wagi.

Warto zauważyć, że jest to proste Ćwiczyć Okazuje się, że jest polecany osobom starszym, gdyż nie wymaga stania i nie obciąża znacząco nóg, jest bardzo bezpieczny.

Przeczytaj także: Oto pięć korzyści stosowania rozmarynu na włosy

Światowa Organizacja Zdrowia promuje znaczenie aktywności fizycznej dla zdrowego stylu życia. źródło: Freebeck.

Jest to mięsień tzw SoliusMa szeroki i gruby wygląd, znajduje się tuż pod kolanami i sięga do pięty.Chociaż znajduje się w ważnym miejscu podczas chodzenia, nie zapewnia mu wystarczającej ilości ćwiczeń przy tym ruchu.

Podeszwa stanowi zaledwie 1%. Waga Odkryto, że ciało ma wielką przewagę nad ciałem Metabolizm Jeśli jest prawidłowo aktywowany.

Podeszwa stanowi zaledwie 1% masy ciała i odkryto, że odpowiednio aktywowana ma ogromny wpływ na metabolizm.  Obraz: Pixabay

Podeszwa stanowi zaledwie 1% masy ciała i odkryto, że odpowiednio aktywowana ma ogromny wpływ na metabolizm. Obraz: Pixabay

Przeczytaj także: Według Uniwersytetu Harvarda jest to liczba przyjaciół, których powinieneś mieć, aby życie było szczęśliwe

Uniwersytet w Houston, w którym uczestniczyli mężczyźni i kobiety w różnym wieku, szczegółowo to opisuje ruch Które badano pod kątem aktywacji Solius To bardzo proste.

istnienie Siedzi Gdy obie stopy są na podłodze i nogi są rozluźnione, pięty unoszą się, podczas gdy śródstopie nadal dotykają podłogi. wznieść się stopa To całkowicie zależy od tego, jak bardzo Skurcz Wkładka (nie ma znaczenia, czy wysokość, którą Twoje ciało może unieść, jest początkowo za mała).

READ  Czy miłość do siebie może przerodzić się w egoizm wobec innych?

Następnie rozluźnij i opuść wysokość stóp, pozwól im chwilę odpocząć na podeszwach i powtórz ruch.Po opanowaniu tej techniki powinno się to odbywać szybko i łatwo. Klucz do Aktywuj soleusa Polega na zatrzymaniu skurczu mięsieńTylko wtedy, gdy stopy lądują bez kontroli ich ruchu.

Będziesz także zainteresowany:

Oto cztery warzywa bogate w magnez, które powinieneś jeść, aby zapobiec osteoporozie

Pyszny owoc, który wspomaga produkcję kolagenu i działa antykoagulantowo

Według Harvardu 7 wskazówek, jak zachować dobrą pamięć po sześćdziesiątce

EL UNIVERSAL jest teraz dostępny na Whatsapp! Na urządzeniu mobilnym odkryj najważniejsze wiadomości dnia, opinie, rozrywkę, trendy i nie tylko.

dcs/aosr