22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Diabelski znak bicia! Ojciec konfrontuje się z księdzem, który dotknął syna na przystanku autobusowym

ten Baba mniejszy, Twarz dystans Pasterz, który dotknął swojego syna Tylko dziewięć lat, kiedy był w przystanek autobusowy. Według naocznych świadków, ojciec chłopca mocno pobił mężczyznę, zanim przyjechała policja.

Wstępne raporty umundurowanych funkcjonariuszy w Oklahoma City w USA wskazywały, że pastor Został zidentyfikowany jako 33-letni Michael Coogill, który rzekomo jest kapelanem Kościoła Chrystusowego Lakehoma. Mężczyzna został aresztowany po otrzymaniu za niego nakazu aresztowania w wyniku skargi na wykorzystywanie seksualne dzieci.

Warto zauważyć, że nieletni już wcześniej poinformował o tym swojego ojca pastor Coghill zbiegł przystanek autobusowy Często dotykała go w sposób, który sprawiał, że czuł się nieswojo, więc czekał w swoim samochodzie w pobliżu dworca kolejowego. Samochód ciężarowy, na wypadek, gdyby mężczyzna ponownie przeszedł, co faktycznie wydarzyło się kilka minut później.

Diabelski znak bicia!  Ojciec konfrontuje się z księdzem, który dotknął syna na przystanku autobusowym
Zaczerpnięte z: OKCPD na Twitterze.

„Podczas patrzenia na przystanek autobusowy Nasza podejrzana szkoła ( pastor) Przebiegł przez ten teren, gdzie czekał na dzieci. Odwrócił się, wrócił i zatrzymał się, żeby dotknąć chłopca” – opisał sierżant Dillon Quirk z Departamentu Policji Oklahoma City.

„Wtedy było Baba nieletni pobiegł za pastor I rzucili go na ziemię, aby go wzmocnić bicie, w taki sposób, że gdy przybyła policja, Kugel miał oczywiste obrażenia głowy i twarzy (…) Kugel mieszka w pobliskiej gminie, a mieszkańcy mówią, że jest ministrem kościoła w Mustangu” – dodał policjant.

Christ Church w Likoma zwalnia Mike’a ze swojego personelu

READ  Biden wzywa Chiny do przestrzegania porozumień handlowych zawartych z Trumpem | międzynarodowy