16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ujawniają nowe szczegóły dotyczące działań jej wpływowego chłopaka po jego śmierci

Ujawniają nowe szczegóły dotyczące działań jej wpływowego chłopaka po jego śmierci

Kontakt z policją Wyszukiwanie Briana PralniaNarzeczona Bloggera Gabi Pettito Ich szczątki znaleziono w Wyoming 19 września.

W lipcu Gabby i Laundrie wybrały się na wycieczkę i udostępniły filmy z odwiedzanych miejsc. Jednak 1 września wrócił sam do domu, w którym mieszkał z nią, w Northport na Florydzie. Mieszkają tam również jego rodzice.

19 września Ciało Gabi zostało znalezione Na kempingu w Lesie Narodowym Bridger Teton w Wyoming.

Pralnia zniknęła. Jednak nowe szczegóły dotyczące jego działań ujawniono po śmierci młodej kobiety, za którą nie został oskarżony.

Sąd Okręgowy Wyoming wydał nakaz aresztowania za „użycie nieautoryzowanego urządzenia”.

Zgodnie z aktem oskarżenia, pralnia użyła karty debetowej i kodu PIN do kont, które do niego nie należały i wydała ponad 1000 USD na kartę między 30 sierpnia a 1 września.

CNN zacytował prawnika rodziny Landry, który wskazał, że nakaz aresztowania wystawiony przeciwko niemu nie był spowodowany śmiercią Pettito, ale „działaniami, które miały miejsce po śmierci Gabe Pettito”.

Ujawniono również, że kiedy wyszedł z domu, Laundry nie miał ani portfela, ani telefonu komórkowego, kiedy 14 września opuścił dom rodziców, co wskazuje, że wybiera się na spacer po Carlton Reserve. Od tego czasu go brakuje.

Według CNN; Rodzice pralni wyrazili obawę, że ich syn może zrobić sobie krzywdę.

Konto na Pintereście uważane za konto pralni ujawnia, że ​​na kilka tygodni przed zniknięciem Petito jej nastrój nie był w dobrym stanie. Według The Independent jego rysunki miały mroczne i tajemnicze motywy. Na jednym z obrazów pokazuje rysunek upiornych postaci, nagrobek i tekst: „Wypuść ją, pozwól jej odejść, niech jej Bóg błogosławi, gdziekolwiek jest”. Najnowszy wpis na blogu pochodzi z sierpnia i zawiera okładkę książki zatytułowaną „Wypal się, jak radzić sobie z autystycznym wypaleniem”.

READ  La Jornada – Argentyna: Proszą o natychmiastową dystrybucję żywności w magazynach

Świadek, Nina Seely Angelou, twierdziła, że ​​27 sierpnia widziała Briana i Gabe’a w restauracji w Jackson Hole w stanie Wyoming. Zgodnie z tym, co powiedział Fox News, pamięta ją, ponieważ kłócił się z kilkoma pracownikami restauracji Tex-Mex, a jego „agresywne” zachowanie było nieregularne, kilka razy wchodził i wychodził z lokalu.

Angelou wyjaśniła, że ​​Pettito przeprosił za zachowanie jej narzeczonego.

Po zniknięciu Laundry, oprócz przeszukania aresztu Carltona, mężczyzna znany jako Sam Bass twierdził, że widział kogoś z cechami charakterystycznymi dla Laundry w Baker na Florydzie. Kamera z jeleniem w okolicy podchwyciłaby ten temat, a władze również badają ten ślad.

ohm / nv