29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

DHL uruchamia swój punkt dostępowy na 100 000 przesyłek w Warszawie (Polska).

DHL uruchamia swój punkt dostępowy na 100 000 przesyłek w Warszawie (Polska).

DHL eCommerce, e-handel DHL, otworzył swój 100-tysięczny punkt dostępu w Warszawie, w Polsce, rozbudowując sieć sklepów i kas biletowych, aby klienci e-commerce mogli wysyłać, dostarczać lub odbierać zamówienia.

Wraz z otwarciem 100-tysięcznego punktu dostępu w stolicy Polski sieć punktów odbioru zamówień DHL rozszerza się łącznie na 28 krajów w Europie. Korzysta także częściowo z efektów synergii z siostrzanymi jednostkami DHL Express i Post & Parcel Germany.

„DHL eCommerce chce zapewnić swoim klientom niezawodne, niedrogie i zrównoważone usługi dostaw w handlu elektronicznym, ponieważ oni zawsze znajdują się w centrum wszystkiego, co robimy” – powiedział. Paweł Cianodyrektorów generalnych Handel elektroniczny DHL. „Podstawą naszych usług jest rozległa sieć obsługiwana przez nas lub w ramach partnerstw oraz nasza wiedza i możliwości cyfrowe”.

Wraz ze wzrostem liczby aktywnych nabywców w handlu elektronicznym w całej Europie rośnie zapotrzebowanie na punkty odbioru i dostawy paczek w obszarach miejskich i metropolitalnych. Jednocześnie gęsta sieć punktów dostępowych odgrywa decydującą rolę zarówno dla małych, jak i dużych rynków e-commerce w zapewnianiu klientom kompleksowej i wygodnej logistyki zwrotów.

Na przykład w Polsce DHL e-commerce utworzył spółkę joint venture z działem logistycznym Alibaba, Kainiao, w celu stworzenia największej w kraju sieci OOH. Podpisana niedawno umowa nabycia MNG Cargo w Turcji oraz współpraca z Poste Italiane we Włoszech przyczyni się do dalszej rozbudowy europejskiej sieci DHL e-commerce.

Europejczycy są najczęstszymi użytkownikami punktów dostępowych

Coraz więcej europejskich użytkowników decyduje się na skorzystanie z punktu odbioru zamówień w przypadku zakupów online. Według danych z ankiety DHL Online Buyer Survey: 24% Europejczyków woli dostarczać swoje paczki do tych punktów dostępuDane są bardzo wysokie w porównaniu z innymi regionami świata, takimi jak Azja i Pacyfik (11%), Ameryka Północna (7,5%) czy Ameryka Łacińska (6%).

The Konsystencja Jak wskazało 30% europejskich respondentów, jest to jeden z głównych powodów korzystania z usługi. W tym zakresie DHL zapewnia punkty obsługi i kasy biletowe Oszczędza 30% emisji.

READ  "Niektóre teatry zniszczone w Polsce"