Hiszpańska firma IT Energy Group ogłasza rozpoczęcie kampanii crowdfundingowej z Enerfip, oferując inwestorom roczny zwrot na poziomie 8,5% przez 18 miesięcy. Możesz inwestować w projekty już od 10 €.

Wybudowano parki fotowoltaiczne (Eos II, Eos III, Bralin i Osiek), które mają zostać oddane do użytku we wrześniu i październiku, a dwa pierwsze zobowiązały się do sprzedaży energii po stałych cenach przez najbliższe 15 lat. Polski rząd stara się o władzę w 2020 roku

Dzięki temu dofinansowaniu IT Energy Group stara się częściowo odzyskać inwestycje poniesione w budowę i utrzymanie parków.

Kampania, której celem jest zebranie w sumie 2 300 000 euro, rozpocznie się dziś, 5 września, i potrwa 30 dni.

W kampanii może wziąć udział każdy obywatel, co oznacza, że ​​zarówno doświadczeni inwestorzy, jak i nowi inwestorzy będą mieli możliwość uczestniczenia w rozwoju energetyki słonecznej w Polsce i dywersyfikacji swojego portfela.

Dzięki tej działalności IT Energy Group stała się pierwszą hiszpańską firmą, która sfinansowała projekty fotowoltaiczne poprzez crowdfunding w Polsce.

Aby wziąć udział należy się zarejestrować W tym kontekście.

Ta treść jest chroniona prawem autorskim i nie można jej ponownie wykorzystywać. Jeśli chcesz z nami współpracować i ponownie wykorzystać część naszych treści, napisz na adres: [email protected].