3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dallas Cowboys stawiają wszystko na swoją obronę

Dallas Cowboys stawiają wszystko na swoją obronę

Todda ArcheraCzytanie: 4 minuty.

Kowboje dokonali ostatniej zmiany strategii, aby skupić się na defensywnej stronie piłki, a nie na ataku.

fresk – od lat, Kowboje z Dallas Został zbudowany na zniewadze. gracze Profesjonalna miska Wypełnili skład, od rozgrywających, przez biegnących obrońców, po obrońców, aż po ofensywnych liniowych.

Ostatnio nastąpiła zmiana, a ten wtorek potwierdził jaką kowboje o jego obronie.

Zacząłem rano od powtórki bezpieczeństwa Donovana Wilsona Poprzez trzysezonową umowę do 24 milionów dolarów; Kontynuowałem później w ciągu dnia z kowboje wysłać do Indianapolis Colts Wybierz nr 176 z Draft NFL 2023 pod kątem Pro Bowl, Stephena Gilmore’a; A w nocy, w południe Leightona Vandera Escha Przedłużył z zespołem dwuletni kontrakt o wartości 11 milionów dolarów.

Ruchy Leightona Vandera Escha, Stephona Gilmoura i Donovana Wilsona ujawniają znaczenie, jakie Dallas przywiązuje do obrony.Getty Images/AP Photo

Koordynator obrony Dana Quinna Musi się uśmiechać.

W Wilsona I vander ish, kowboje Trzymają dwóch liderów z poprzedniego sezonu w wślizgach. Wilsona Był jednym z dwóch defensywnych obrońców Dallas To wypełniło wszystkie podstawowe statystyki w 2022 roku: worki, wślizgi za przegraną, przechwyty, odchylenia podań, odzyskanie fumble i wymuszone fumble. vander ish Opuścił trzy ostatnie mecze sezonu regularnego z powodu kontuzji huśtawki, ale wciąż miał 100 wślizgów, a jego nieobecność odegrała ogromną rolę w drużynie walczącej z biegiem.

Gilmore’a Wzmacnia pozycję tylnego narożnika po przeciwnej stronie pojazdu Trevona Diggsana który został wybrany Profesjonalna miska w każdym z ostatnich dwóch sezonów. W zeszłym sezonie miał dwa przechwyty źrebaki – Jeden z nich przeciwko kowboje– i pozostaje jedną z najlepszych okładek osobistych, mimo że kończysz 32 lata.

To rodzaj ruchu, który może przenieść obronę na wyższy poziom. w tym Harcerski Związek Piłki NożnejZapytałem wiceprezesa wykonawczego kowbojeI Stephena JonesaJeśli było kowboje Czuli potrzebę zrobienia takiego kroku Deiona Sandersaprzypominając o dodaniu w 1994 r. członka narożnego sala sławy do tych różnic od moc.

READ  Joao Rojas przyjedzie do Ameryki, aby wziąć udział w mistrzostwach Clausura 2022

„Kiedy dodajesz świetnego zawodnika, musisz go zobaczyć” – zadeklarował. Jonesa. „Robiliśmy to przez lata. To znaczy, handlowaliśmy [selecciones de primera ronda]dokładnie jak [con] Miłość [Cooper]. Zmieniliśmy trochę dla Joey’a Galloway’a I Roya Williamsa I zapłaciłem za nie dużo pieniędzy Dług. To znaczy, robiliśmy takie rzeczy w przeszłości. To nie tak, że jesteśmy przeciw. Musimy myśleć, że to właściwy ruch dla naszego zespołu w tym czasie.”

Gilmore’a To nie Sanders w najlepszym wydaniu, ale dostarcza kowboje Coś, czego nie będą mieli Antoniego Browna (powrót z naderwanego ścięgna Achillesa), późny wybór w pierwszej rundzie, a nawet kolejny transfer w pierwszej rundzie.

Zapewnia wiarygodność kowboje Być może od tego czasu nie byli w swoim drugim rogu Antoni Henryk Będzie grał po drugiej stronie Terrence’a Newmanamiędzy 2004 a 2006. Jeśli nie Henz I nowy chłopakNastępnie jest mężem 2009 roku nowy chłopak I Mike’a Jenkinsaz obydwoma wybranymi o godz Profesjonalna miska w tamtej kampanii. obok Darona Blandakto prowadził kowboje Z pięcioma przechwytami w zeszłym sezonie, W kowboje Mają silne trio, grupę, która mogłaby być jeszcze silniejsza, gdyby Jordana Lewisa Może wyleczyć kontuzję Lisfranca.

the kowboje Mają nadzieję, że utrzymają linię obrony Dante Fowler Jr., który miał sześć worków na 343 zatrzaski defensywne sezon temu. Gdyby tak się stało, pośpiech podań składałby się z Michaela ParsonsaI DeMarcusa Lawrence’aI Dorrance’a ArmstrongaI myśliwy I Sama Williamsa. W 2022 r kowboje W sumie zdobył 54 worki, co jest trzecim w lidze i najwięcej wśród obrońców Dallas od 2008 roku.

W fullback mają to vander ish sparowane Damona Clarkaale być może będą musieli dodać więcej do kolekcji.

Liceum z powrotem WilsonaI Jaron Kerse I Właściciel prostytutki W trybie bezpiecznym z widocznymi wyżej wymienionymi rogami. Ostatni sezon , kowboje jechali nfl w przechwytach, po roku prowadząc w lidze z 34 przechwytami.

READ  Świetna liga, której Carlo Ancelotti przegapił z Realem Madryt

W 2023 roku mogą dorównać legendarnemu ’kurtyna stalowazwolennik Pittsburgh Steelersktóry prowadził ostatni zespół nfl Przez trzy kolejne sezony (1972-1974).