20 kwietnia, 2024

Włochy nie będą w Katarze 2022;  Portugalia, Walia i Szwecja są o krok dalej

Włochy nie będą w Katarze 2022; Portugalia, Walia i Szwecja są o krok dalej

Nie ma Pucharu Świata dla mistrzów Europy we Włoszech mniej niż rok temu. Jego trzecia porażka w 44 meczach od czasu jego nieobecności w Rosji w 2018 roku uniemożliwiła mu miejsce w Katarze 2022

W 92. minucie w Palermo, jego drugi strzał w całym meczu, popisowym strzałem z dystansu prawą nogą od TrajkowskiMacedonia Północna wykopała Włochy z drogi na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze (0:1) w głośnym ciosie „Azory” po raz drugi z rzędu poza turniejem, w przeciwieństwie do oferty Garetha Bale’a. Z Walią (2:1) zwycięstwo Portugalii było przerażające, ale pokonało Turcję 3:1 i zwycięstwo Szwecji nad Czechami w dogrywce (1:0).

Czterokrotny mistrz planety, ostatni w 2006 roku, Włochy nie brały udziału Rosja w 2018 roku nie wejdzie Katar 2022. Nigdy wcześniej w swojej historii nie została wykluczona z mundialu dwa razy z rzędu. Co więcej, w całej swojej historii rozegrała tylko dwa mundialowe mistrzostwa świata przed 2018 r. Fakt ten nadaje wymiar fiasku włoskiej drużyny, której atak wielokrotnie przełamywał macedoński opór, który nagle, nie wyobrażając sobie tego, „drybluje” na Czas Dogrywka, w której kontuzja Trajkowskiego pustoszyła Włochy i przyczyniła się do osiągnięcia Macedonii, ponieważ mecz zawsze oznaczał dogrywkę.

Bramkę, bezsprzecznie przy słupku, świętowała cała drużyna na boisku, zdając sobie sprawę z historycznego osiągnięcia, jakie się z tym wiązało, między gestem zwątpienia trenera Włoch Roberto Manciniego i całego jego zespołu z niektórymi jego zawodnikami. schodząc z boiska z wynikiem 0-1, niewyobrażalnie niszczycielskie. „Trudno to wytłumaczyć, jest ogromne rozczarowanie, jesteśmy zdruzgotani” – przyznał Giorgio Chiellini.

Nie ma Pucharu Świata dla mistrzów Europy we Włoszech mniej niż rok temu. Jego trzecia porażka w 44 meczach od czasu jego nieobecności w Rosji 2018 trzymała go daleko od miejsca, w którym powinien być zawsze i gdzie mają już bezpieczne miejsce. Serbia, Hiszpania, Szwajcaria, Francja, Belgia, Dania, Holandia, Chorwacja, Anglia, Niemcy, Brazylia, Argentyna, Iran, Arabia Saudyjska, Korea Południowa, Japonia i Katarostatni jako gospodarz konkursu, który rozpocznie się 21 listopada br.

READ  Mayorga dzieli się zdjęciem, jak wygląda jego oko po uderzeniu Richarda Sancheza – Fox Sports

Macedonia Północna wyzwanie teraz Portugalia na ziemi portugalskiej. W cieple swoich fanów w Do Dragao Cristiano i jego koledzy z drużyny zwyciężyli indyk (2-1). Potrzebowali tylko 41 minut, aby narzucić oczekiwania, chociaż później walczyli o utrzymanie zwycięstwa.

Wynik 2:0 był wtedy niekwestionowanym występem dla reprezentacji Portugalii, bez Joao Felixa – zastępcy w obecnym momencie w Atletico Madryt, a następnie w 71. minucie – i z Cristiano Ronaldo, chociaż jego drużyna to zrobiła. Nie wymaganie, by cele jego gwiazdy szybko obaliły przeciwnika, było ostatecznie bardziej oczywiste niż cokolwiek innego.

Bo choć kwadrans później strzał w słupek Bernardo Silvy otworzył Otavio drogę 1:0, szybko doszedł do odrzucenia słupka i zamienił go w znacznie bardziej precyzyjną główkę Diogo. Jota wydawał się tłumić reakcję przeciwnika i rządzić meczem w 41. minucie, a Turcja zbuntowała się przeciwko takiej różnicy z Burakiem Yilmazem 2-1, który utrzymał emocje i zepchnął Cristiano Ronaldo z liny do tego stopnia, że ​​turecki napastnik zdobył karę w 85 do wymuszenia nadgodzin. Rzucił go w chmury. Cała Portugalia odetchnęła z ulgą, zwłaszcza gdy Mateus 3-1 w dogrywce.

bela „inna”

Ma niepodważalną jakość, kiedy Gareth Bale Gra ze swoją drużyną narodową i jest niekwestionowanym liderem walijskiktóry w ten czwartek rozstrzygnął przeciwko niemu pojedynek Austria Ze swoją supergwiazdą „double” zmierza do jednego z trzech finałów europejskich eliminacji do turnieju. Mistrzostwa Świata 2022przeciwko zwycięzcy Szkocja i Ukraina Przełożona z powodu rosyjskiej inwazji i nierozstrzygniętej daty.

bela W tym sezonie rozegrał te same mecze dla swojego kraju (pięć z możliwych ośmiu), co z Real Madryt (pięć z 40 możliwych). Zaledwie cztery dni po tym, jak nie był dostępny na mecz wymiarów „El Clasico” między swoim zespołem a Barcelonanapastnik wrócił z walijski. W czerwonej koszulce swojego kraju jest kolejnym piłkarzem, graczem, który robi różnicę, uczestniczy, gra, działa jako lider i odkrywa całą swoją piłkę nożną.

READ  Ujawniono legendarny numer, który Toro Fernandez będzie nosić w Cruz Azul

Nie było wątpliwości co do jego talentu, dokładności, umiejętności czy zdolności. Jeśli dodasz to do niezmiennego zaangażowania, jakie masz z reprezentacją narodową (bardziej wątpliwe z klubem, to Real Madryt) Kopia wymuszona belaPo 64 latach zdeterminowany, by poprowadzić swój zespół na Mistrzostwa Świata. Od 1958 walijski Nie rywalizuj w ostatnim etapie. Genialny gol, którym zdobył 1-0, wyraża sprzeczności w jego karierze, dziś niewielkiego, nieistotnego gracza w swoim klubie, ale najlepszego piłkarza walijskiego futbolu.

ukłonił się Austria. W 25. minucie rzut wolny bezpośredni 1:0 reprezentował perfekcję w uderzaniu, sile, kierunku, w każdej jakości, jaką daje taki strzał. Świetny gol lewą nogą, którego nikt by nie zdobył, nawet najlepsi bramkarze. Dla tej samej drużyny, a może i Pucharu Świata, wciąż nie do pokonania Szkocja czy Ukrainaw zależności od tego, kto wygrywa kto na odroczonym spotkaniu.

nie ma już bela, który zwiększył różnicę na początku drugiej połowy, w pozycji, która wydaje się w ogóle nie istnieć, aż nagle „11” okiełznał piłkę prawą nogą, by od razu trafić dośrodkowanie lewą nogą zaskoczony. Prawie wszyscy, poza nim, są bardzo przekonani, kiedy gra ze swoją drużyną i kolegami z drużyny, więc myśleli kiedyś o najlepszym repertuarze aktualnego piłkarza. Austria Strzelił 2-1 na 25 minut przed końcem. Nie poszedł dalej. To nie wystarczyło.

belaktóry zakończył się pewnym zmartwieniem, wciąż potrzebował kolejnego zwycięstwa w Mistrzostwa Świata 2022Jak na przykład Robert Lewandowski i Polska. Bezpośrednio do finału u siebie, przez dyskwalifikację Rosja podbić go Ukrainaw ten czwartek spotkał swojego rywala: Szwecja. I z dodatkową zaletą dodatkowego obciążenia czasowego, które musiał zagrać, aby pokonać Republika Czeska (1-0), ponieważ sędzia nie uznał bramki na początku meczu.

READ  Djokovic przegrywa walkę prawną i zostanie deportowany z Australii świat | Dr..

Po tym pojedynek trwał do dwóch godzin od rozpoczęcia meczu. Od 109. minuty wygrał Szwecja, który został powiązany z celem wkroczenia na finały Pucharu Świata. Celem był Quaison, który połączył się na murze z Aleksandrem Isakiem, aby pokonać obronę Republika Czeska. Przyszły wtorek czeka Polska. i Globalizm?.