19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy zakup Ethereum Whale o wartości 128 milionów dolarów jest dla Ciebie wskazówką dotyczącą HODLingu?

Czy zakup Ethereum Whale o wartości 128 milionów dolarów jest dla Ciebie wskazówką dotyczącą HODLingu?

  • Pomimo dużych niezrealizowanych strat, Whale zauważył akumulację ETH
  • W ostatnich tygodniach wzrosła podaż ETH utrzymywanego na adresach innych niż giełda

Eter [ETH] W piątek cena uległa gwałtownej korekcie we wczesnych godzinach handlu w Azji z powodu eskalacji napięć między Izraelem a Iranem. Chociaż w momencie publikacji jej wartość wzrosła do ponad 3000 dolarów, w zeszłym tygodniu druga co do wielkości kryptowaluta notowała głównie straty. Według niego faktycznie stracił ponad 12% swojej wartości CoinMarketCap

.

Rentowność ETH spada

Spadek ten przyczynił się do spadku niezrealizowanych zysków netto sieci. AMBCrypto zbadało to samo, korzystając z danych Glassnode i stwierdziło, że liczba dochodowych posiadaczy ETH znacznie spadła.

W obliczu takiego ryzyka dla swoich portfeli wielu uczestników zaczyna się poddawać, co skutkuje paniką w sprzedaży. Jednak szczególnie działania jednego inwestora wieloryba wzbudziły zainteresowanie rynku.

Unfazed Pisces kontynuuje szaleństwo zakupów

Według platformy śledzenia łańcucha Punkt na łańcuchu, „gigantyczny” wieloryb gromadzi ETH pomimo niezrealizowanych strat. Inwestor tolerujący ryzyko nabył w ciągu ostatnich pięciu dni 41 358 ETH o wartości około 128 milionów dolarów według cen bieżących.

W sumie wieloryb posiada obecnie aż 117 268 monet ETH, których sprzedaż spowodowałaby straty w wysokości około 20 milionów dolarów.

Ale wzór akumulacji nie ograniczał się do wspomnianego wieloryba. AMBCrypto zanurkowało głębiej, korzystając z danych Santiment i zaobserwowało stały wzrost podaży ETH utrzymywanego przez adresy inne niż giełdowe.

Te trendy HODLing są oznaką zaufania do ceny ETH w dłuższej perspektywie. Adresy te mogą oczekiwać dobrego przywrócenia ETH.


Czy Twój portfel jest zielony? Zobacz Kalkulator zysku ETH


Czego się spodziewać dalej?

Według najnowszych odczytów, w momencie pisania tego tekstu, rynek Ethereum znajduje się w stanie neutralnym Indeks strachu i chciwości dla Ethereum. Oznacza to, że na rynku panują zrównoważone nastroje, bez silnego nastawienia do kupna i sprzedaży.

READ  Salinas Bleigo se burla de Vallas en Santander: 'Si les gustan, se las mando a mis hijos'

Bitcoina [BTC]

Oczekuje się, że halving będzie miał skutki na całym szerszym rynku, w tym na ETH. Po ostatnim halvingu w 2020 r. ścieżka ETH była odzwierciedlona w przypadku BTC, przy czym oba główne aktywa osiągnęły nowe maksima w następnym roku.

To jest maszynowe tłumaczenie naszej wersji angielskiej.