25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy AVAX jest niedoceniany?  Te kluczowe wskaźniki mogą dać odpowiedź na wszystkie pytania

Czy AVAX jest niedoceniany? Te kluczowe wskaźniki mogą dać odpowiedź na wszystkie pytania

  • Zwiększone wolumeny transakcji AVAX na protokole Mux
  • Wzrosło również zainteresowanie opinii publicznej platformami Avalanche NFT

Po osiągnięciu nowych szczytów w marcu cena wzrosła Lawina [AVAX] W ostatnich tygodniach znacznie spadła.

Zwiększ rozmiar

Jednak niedawna aktywność na zdecentralizowanych giełdach (DEX), takich jak protokół Mux, wzbudziła optymizm wśród traderów. Wydaje się, że ponownie wzrosło zainteresowanie biznesowe altcoinem, co można postrzegać jako potencjalny znak, że rynek może być bliski odwrócenia się. Rosnący wolumen obrotu tokenami, takimi jak AVAX firmy Avalanche, był jednym z głównych powodów tego optymizmu. Poza tym AVAX zdołał zająć pierwszą dziesiątkę pod względem wolumenu.

Ponadto niższe stopy finansowania kontraktów terminowych AVAX wskazują na zmianę nastrojów, a inwestorzy mogą odejść od krótkoterminowych zakładów i trzymać altcoiny przez dłuższe okresy.

Stan ekosystemu Avalanche będzie miał również ogromny wpływ na cenę AVAX w przyszłości. Analiza danych Artemis przeprowadzona przez AMBCrypto wykazała, że ​​liczba dziennych aktywnych adresów w sieci Avalanche znacznie spadła. Ponadto spadła także liczba codziennych transakcji zachodzących w sieci.

Brak aktywności sieciowej może znacząco ograniczyć potencjał wzrostu AVAX.

Chociaż sektor DeFi firmy Avalanche nie radził sobie dobrze, zainteresowanie Avalanche NFT odnotowało znaczny wzrost. W tym okresie duże zainteresowanie wzbudziły także kolekcje NFT, takie jak Dreamheads i Lofi Leopards.


Realistyczne czy nie, oto ono Kapitalizacja rynkowa AVAX w przeliczeniu na BTC


Ten wzrost zainteresowania platformami Avalanche NFT może pomóc ekosystemowi przyciągnąć więcej użytkowników, a także poprawić sentyment do AVAX.

Rozważ dane

W chwili pisania tego tekstu cena AVAX wynosi 35,52 USD, a jej cena wzrosła o 1,66% w ciągu ostatnich 24 godzin. W rezultacie wolumen obrotu AVAX również wzrósł w tym okresie o 6,74%.

Jednak jeśli chodzi o działania rozwojowe, sytuacja nie przedstawiała się pozytywnie. Analiza danych Santiment przeprowadzona przez AMBCrypto ujawniła, że ​​działalność deweloperska wokół Avalanche znacznie spadła. Wskazuje to na spadek liczby zatwierdzeń kodu dokonywanych w GitHubie Avalanche.

READ  Dos tiendas de California fueron saqueadas el Black Friday

Takie odkrycie może mieć negatywny wpływ na ekosystem lawinowy. Może również powodować spowolnienie nowych aktualizacji i ulepszeń sieci.

To jest maszynowe tłumaczenie naszej wersji angielskiej.