18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy w najbliższą sobotę odbędzie się ślub cywilny Belindy i Nodala?

21 sierpnia rozpoczęły się spekulacje na temat możliwego rozdzielenia pary śpiewaków Belinda i Christian Nodalktóry zaręczył się kilka miesięcy temu.

Mimo plotek o Thunder, żaden z artystów o tym nie mówił, choć trzeba pamiętać, że jutro oboje mogą zjednoczyć swoje życie w Małżeństwo cywilne.

Warto zauważyć, że dwa miesiące temu współpracował z nim dziennikarz Marco Antonio Silva zestaw formułData pierwszego związku małżonków: sobota, 28 sierpnia 2021 r.

Oznacza to, że jeśli się nie rozpadną, Małżeństwo cywilne Belinda i Christian Nodal Jutro odbędzie się w Hiszpanii, kraju pochodzenia, do którego należysz.

Christian Nodal i Belinda przygotowują się do jutrzejszego ślubu?

Data podana przez Marco Antonio Silvę nie jest w 100% oficjalna ani potwierdzona, choć jest niepewna i została odkryta w wyniku rozmowy z osobami bliskimi tłumaczowi „Luz Sin Gravedad”.

„Mówię im, rozmawiając z koleżanką, że mamy wspólnych przyjaciół z Belindą, a oni są ekipą produkcyjną, która z nią pracuje i mówią mi, że jest już wyznaczona data Ślub cywilny Belindy„, Powiedziała.

„[Será] W miesiącu sierpniu, sobota, 28 sierpnia wstępna data ślubu cywilnego. Nie tutaj, w Meksyku, w Hiszpanii. W spotkaniu wezmą udział członkowie rodziny Nodala i Belindy, najważniejsi i najbliżsi przyjaciele domu. Powiedział współpracownik z zestaw formuł.

Jeśli to prawda, to ślub religijny Belinda i Christian Nodal Będzie grudzień. Na to wydarzenie planowali zrobić coś jeszcze większego i opartego na CDMX.

Może Ci się spodobać:

Omar, syn Julio Cesara Chaveza, sprzeciwia się bokserowi i wysyła mocną wiadomość do Jordiego Rosado

„Jeśli ktoś zaczyna przyciągać przyjaciół, wyrzucam ich”, nauczyciel ZEA krytykuje język włączający

Yordi Rosado ujawnia, że ​​prawie utonął wraz z synem na plaży w Acapulco (wideo)

Oskarżony o niewierność i narkoman Paco de la O odpowiedział na to pytanie Gabi Platas.

READ  Maria, córka Ines Sainz, pojawia się ponownie w swoje dwudzieste urodziny i zachwyca ogromnym podobieństwem do stewardesy: piękna